Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél egy barátnőddel...

Elmennél egy barátnőddel kettesben egy 3 hetes körutazásra?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel már rég megbeszéltük, h elmegyünk de elbizonytalanodtam. Szerintem ennyi idő alatt egymás agyára fogunk menni, rengeteg idő...Mit gondoltok? Jó barátnők vagyunk, de szerintem egymásra utalva ennyi idő alatt tényleg majd a falra mászunk a másiktól. Az is igaz, h amikor elkezdtük tervezni(több, mint fél éve) akkor még nem volt barátom. Azóta van, és bár ő a munkája miatt nem tudna jönni, de akkor is furcsa érzés h nélküle járom hetekig a világot. Félek h megbántom a barátnőm ha lemondom. Szerintetek valós a félelmem?

köszönöm


21L


2011. júl. 19. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha igazán jó barátnők vagytok, el fog repülni az a 3 hét:) Mi már 12 éve legjobb barátnők vagyunk, nagggyon erős a személyiségünk, mindketten nagyon igénylejük az egyedüllétet, kevesen bírnak minket hosszútávon elviselni (néha még a család sem), de nem egyszer voltunk már nyaralni (igaz csak 1 hétre), de 24 órában együtt voltunk olyankor, és szinte mindennap találkozunk, 1 köpésre lakunk egymástól:) Szóval ha tényleg jó barátnők vagytok, akkor ez igazán nem jelenthet gondot. Én mindenképp belevágnék:)

2011. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát anyukám nálam biztosan nem erősebb személyiség, de az évek alatt megtanultam alkalmazkodni a barátnőimhez és én is hozzájuk.

Megutálni nem akkor fogjátok egymást ha elmész.

Nekem nem kell bizonygatnod, hogy a pároddal nem vagytok összenőve, a kérdésedből egyértelműen kitűnt, hogy igen, leírtad, szóval lehetne illúzióid,és hazudhatsz magadnak de felesleges.

Le lehet pontozni, de engem ezek mélyen nem érdekelnek, ez az igazság, csak nem vallod be magadnak.

"Hogy néz ki, hogy a párom nélkül utazgatok?"Te miről beszélsz?20 éves házasok vagytok?

Fél éve elkezdtetek intenzíven tervezgetni három hét önfeledt csajos utat, most meg hogy hirtelen van pasid akkor már nem is annyira jó buli?

Mi ez ha nem a barátnő egyértelmű háttérbe szorítása.

Gondolom ha a srác is mehetne egy percig nem gondolkodnál, hanem ha utazás közben ráunnál a barátnődre azonnal otthagynád és csak a barátoddal foglalkoznál.

Egyértelműen ez jön le a kérdésedből.

És ha nem mész, mit akarsz csinálni, minden este a párod elé mész a melóba?

21 évesen legyen már benned némi kalandvágy.

Ja és ha nem akarsz véleményeket ne tegyél fel kérdéseket.

2011. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

azt hiszem egy szóval sem írtam, h nem akarok véleményt, sőt meg is köszöntem azt, de nem értem ezt a támadó hangnemet. Az utazást nem tervezgetjük intenzíven még, csak az ötlet van meg. A barátommal meg 5 hónapja vagyok és ha épp érdekel, csak a hétvégéken látjuk egymást. Egész hét közben egy percre se, szóval nem hinném h össze vagyunk nőve. Átlagban többet vagyok a barátnőimmel, mint vele...

De te biztos jobban tudod

2011. júl. 19. 17:32
 14/16 ava87 ***** válasza:

Én elmennék simán, több olyan barátnőm is van, akikkel nekem nem lenne gond 3 hétig "összezárva" lenni.

Az meg nagyon rosszul esne, ha valakivel megbeszélnék egy programot, akinek akkor még nem volt barátja, aztán így, hogy már van neki, lemondaná. Illetve én sem tennék ilyet. Volt is ilyen, amit több, mint fél évvel korábban megbeszéltem barátnőkkel, aztán a kérdéses időpont előtt felhívtak, azzal, hogy most, hogy már férjnél vagyok, biztos nem is megyek. Én meg csak csodálkoztam, hogy miért ne mennék? Amikor megbeszéltük, nem volt olyan kikötés, hogy férjhezmenés, bombatámadás, vagy ötösikres terhesség esetén a megbeszélés érvényét veszti :D


Szóval szerintem menjetek csak el nyugodtan, ha már egyszer megbeszéltétek, akkor nem illene visszamondani, hacsak nincs rá valami nagyon komoly ok.

2011. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezô,

A lényeg, ha a barátnôd valóban barátnôd akkor megérti, ha inkább a pasiddal akarsz lenni, mit "egyedôl"csavarogni a világban.

Én férfi vagyok, de fiatal korunkban ha a haveri, baráti körben, ha valamelyikünknek barátnôje lett, az felülírt minden elôtte megbeszélt programot, és ezt álltalában mindenki tiszteletben tartotta, nem erôszakoskodtunk ha nem akart jônni, hanem inkább a csajjal volt. Mert jöttek mentek a csajok, de mégis jobb az aktuális párral lenni mint 4 f@sszal sörözni idétlen hülyeségen röhögni.

2011. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, ha jó barátnők vagytok, nem fogtok egymás agyára menni. én simán mennék, kell az élmény neked is:) az, hogy barátod van, még nem zárja ki, hogy neked is legyenek külön programjaid:) jó szórakozást!
2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!