Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél egy barátnőddel...

Elmennél egy barátnőddel kettesben egy 3 hetes körutazásra?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel már rég megbeszéltük, h elmegyünk de elbizonytalanodtam. Szerintem ennyi idő alatt egymás agyára fogunk menni, rengeteg idő...Mit gondoltok? Jó barátnők vagyunk, de szerintem egymásra utalva ennyi idő alatt tényleg majd a falra mászunk a másiktól. Az is igaz, h amikor elkezdtük tervezni(több, mint fél éve) akkor még nem volt barátom. Azóta van, és bár ő a munkája miatt nem tudna jönni, de akkor is furcsa érzés h nélküle járom hetekig a világot. Félek h megbántom a barátnőm ha lemondom. Szerintetek valós a félelmem?

köszönöm


21L


2011. júl. 19. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Simán elmennék (ahogy el is szoktunk). De csak akkor, ha mindketten jól beszélitek az angolt... ne keveredjetek kellemetlen szitukba, és ha egymás agyára akarnátok menni, lehet külön programot is szervezni, mert mindketten elboldogultok külön-külön is. :)


Egyik barátnőmmel Londont fedeztük fel, és 5 nap után már sok voltunk egymásnak, így két teljes napot külön barangoltunk, és este megbeszéltük, hol voltunk, miket láttunk :)

2011. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam a barátnőmmel nyaralni, és egy hét múlva, csak akkor nem vesztünk össze ha feküdtünk a strandon. egyébként nem komolyan, szóval emiatt, nem adtam volna fel, mert szuper volt az út. Az jó ötlet, hogy megbeszélitek, a külön programokat.
2011. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de 3 hét egymásra utaltság nagyon sok nem?
2011. júl. 19. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egyátalán nem sok abban az esetben, ha jó barátnők vagytok, és mindketten szívesen mennétek a másikkal.
2011. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen sok pénzetek van, hogy 3 hétig nyaralhattok! :-)

Amúgy meg beszéljétek meg, mi legyen az a jel, amikor a másiknak értenie kell a szóból, hogy most szünet van, de még nem összeveszés.

2011. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha elég lazák vagytok, nem lesz gond. Nem véletlenül vagytok barátnők.
2011. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az Emese?
2011. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Meg fogod bánni ha kihagyod.

A pasi miatt ne aggódj, ha nem bírja ki akkor meg sem érdemel.

12 éve 19 éves korom óta élek együtt a párommal, utaztunk már külön nem is egyszerre, mert egyszerűen kell a külön töltött idő.

Két független ember párkapcsolatba lép ez nem azt jelenti, hogy egymáshoz vannak nőve, csak azt hogy együtt járnak.

És ha két hónap múlva szakítasz vele?Akkor mi lesz?Nem fogod bánni, hogy ezt kihagytad és tönkre ment a barátságotok?Ki fog vigasztalni?Ki lesz melletted?

Nem kételkedem abba, hogy a pasid egy jó ember és lehet, hogy 30 évig együtt lesztek de nincs rá garancia.

A barátság meg mégis csak barátság.

Egy pasi miatt nem szabad a barátokat elhanyagolni.

Ha én lennék a barátnőd helyében és most lemondanád akkor az életbe többet nem bíznék benned, mert átvertél és azt gondolnám rólad, hogy egy pasifüggő döntésképtelen szánalmas kisgyerek vagy és feleslegesen pazaroltam rád a barátságomat.

Ne bántódj meg, nem bántó szándék áll a háttérben, de azzal azért tisztában vagy, hogy ha most lemondod akkor vége a barátságotoknak.Bízott benned, épített rád.

Másrészt valld be magadnak, hogy igazán a pasi miatt nem akarsz menni és különböző kifogásokat keresel.


Nem nem fogtok egymás agyára menni, barátnők vagytok, de nem vagytok sziámi ikrek, mi a barátnőimmel sem csinálunk mindig mindent együtt, sőt én kimondottam igénylem minden nap az egyedül létet ők ezt elfogadják és ha elutazunk valahová, elmennek külön-külön ide oda is.

Nem akadályozni akarjuk egymást hanem jól érezni együtt, semmi sem kötelező.

Jó lesz az, menj el.

2011. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
bocs, az egyedüllét egy szó csak rátehénkedtem a klavira
2011. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Nem vagyunk összenőve a barátommal, és senkit sem hanyagolok miatta, erre külön figyelek, de ezt most nem bizonygatnám, a lényeg h igaz.

Sajnos elég erős személyiség vagyok és mindenkiből elegem lesz ha sokáig egymásra vagyunk utalva, ezért félek. Szívesen mondanám h jó lesz, de félek h mégsem és akkor kidobtam egy csomó pénzt és még a barátnőmmel is megutáltuk egymást egy életre

2011. júl. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!