Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a volt...

Milyen a kapcsolatod a volt barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Én minden volt barátommal jóban vagyok, a volt férjemmel meg szinte testvéri a kapcsolatunk, sőt a feleségeivel sem haragszunk egymásra.
2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Van olyan, akit évek óta nem láttam és nem is hiányzik. Van olyan, akivel naponta találkozunk és jó barátok lettünk :)
2011. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Van, akit meggyűlöltem, mert szakításunk idején nem átallotta a rákos beteg édesanyámat zaklatni telefonon és fenyegetni, hogy ki fog gyulladni a házunk és ez meg az. Aztán úgy derült ki az egész (addig én sem sejtettem), hogy elszólta magát, hogy valakitől azt hallotta, hogy kinyomoztuk, hogy az unokatesója lakásáról hívogatott minket. Na ezt a nőt ne lássam meg, mert 14 év távlatából sem állok jót magamért. Aztán van egy lány, akivel viszont elég barátságos kapcsolat maradt fenn, iwiw ismerősök vagyunk és mindig felköszöntjük egymást ha valamelyikünknek ünnep van.

38F

2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Van egy, aki néha rám ír neten, pl. ünnepekkor, hogy mizujs, jól vagyok-e? Vele ilyen szinten tartjuk a kapcsolatot. A többi exemről meg nem nagyon tudok semmit. De nem is igazán érdekel.
2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyikkel se tartom a kapcsolatot. Azt se tudom merre lehetnek.
2011. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

elvileg jóban vagyunk, de nem látnám, hogy annyira hiányoznék neki...

Ő akarta, hogy jóban legyünk, vajon miért...?

ÉN részemről, most vagyok "az utálom, de szeretem" fázisban.

2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Az egyikkel jóban vagyok, mármint csak olyan szinten, hogy felköszöntjük egymást stb. de személyesen azóta nem találkoztunk. A másik meg még utál szerintem...de nem hiányzik.
2011. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy akit, ha meglátnék átmennék az utca túloldalára, mert egyszer összeverte az akkor 11 éves öccsémet, mert szakítottam vele (miért kellett egy gyereket belekevernie?). Utána azzal zsarolt, hogy mégegyszer megcsinálja, ha nem jövök vele újra össze. Megunta a zsarolást, amikor a bátyám megfenyegette, hogy szálljon le rólunk.

Egy másikkal köszönőviszonyban vagyunk és felköszöntjük egymást.

A harmadikkal nagyon jó barátok lettünk, szinte naponta beszélünk telefonon, msnen és hetente/kéthetente találkozunk.

18/L

2011. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

A volt férjem egy bunkó, arra nem képes hogy lejöjjön az egy szem lányához csak a pénzt tuszkolja nekünk.Jó persze, melyik kamasz ne örülne ha az apja dobálná utána a pénzt?! Dehát akkor is,az is fontos hogy lássa.

Mind1, már van egy normális párom.

42.N

2011. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
2011. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!