Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a volt...

Milyen a kapcsolatod a volt barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lelkileg kikészített,szerinte a szakításért kizárólag én vagyok a hibás és a felelős,haragszik rám,holott nekem kéne.Én most vagyok a kiábrándulós fázisban.Azt hiszem,már soha nem lesz normális köztünk a viszony.Ez azért bánt nagyon,mert kihasznált engem,és megalázott.S ezek után még azt a szót sme képes kimondani,hogy bocsánat.Nem hiszem,hogy tudnánk még jóban lenni...
2011. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva semmilyen. Amikor szakítottunk, akkor eltávolodtunk egymástól, nagyon ritkán futottunk össze az utcán. Aztán később már egyáltalán nem találkoztunk mert elköltöztem. Azóta már eltelt 7 év, közben családom lett és nem kerestük egymást illetve már össze sem találkozhatunk, mivel több száz km-re élünk egymástól.
2011. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én a volt barátaimmal nagyon jóba vagyok...igazából akivel nagyon sokáig együtt voltam (2 év) vele vagyok a legjobb viszonyba, szinte mindenről tudunk beszélni...és igaz, hogy a szerelem elmúlt közöttünk de a mai napig imádjuk egymást barátilag....

Viszont a párom volt barátnője tiszta hibbant! Ők is kb 2 évig voltak együtt, amikor én megismertem a páromat ők már nem voltak együtt, de a csaj totál oda volt érte, folyamatosan hívogatta, kereste, hogy menjen vissza hozzá stb...De a párom leszarta a fejét, mert nem szerette már a csajt! A csaj odáig vetemedett, hogy kitalált olyat, hogy én feltörtem neki különböző közösségi oldalait, e-mail címet stb, és feljelentett a rendőrségen, odáig fajult a dolog, hogy bírósági ügy lett belőle (mert én nem hagytam magam és a bíróságra vittem) és kiderült, hogy valóban semmi közöm hozzá, és hogy lehet saját magának csinálta az egészet! Meg még azt is beismerték, hogy zaklattak telefonon...Mondjátok meg normális az ilyen ember? Hozzáteszem az összes ismerősének elmondta azt, hogy én állítólag mit csináltam, most meg, hogy kiderült mi történt valójában "bújkál". Szerintetek milyen jogi lépéseket tegyek ezek után?

2011. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az elsővel jó, néha rá írunk a másikra, vele a szakítás után jóban voltunk, baráti a viszonyban.A legutóbbit remélem soha többet nem látom, hál istennek 200 kilométer van köztünk.Ha összefutnánk még köszönni se köszönnék neki, így másfél év távlatából sem!
2011. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én exeim épp azért exek, mert egytől egyig valami aljasságot csináltak, az olyanokkal csoda, hogy nem állok szóba?
2011. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az első barátommal még sokáig haverok maradtunk utána. Gimis kapcsolat volt, két évig tartott. Nem vesztünk össze, csak elsodort bennünket az élet, ő külföldre ment. De ha bármikor írna, örülnék neki. Néha eszembe jut, hogy írhatnék én is, talán majd egyszer sort kerítek rá.


A többi exemmel nem tartom a kapcsolatot. Mondjuk, hosszabb kapcsolatom nem is volt, csak egy ezenkívül, az is 8 hónapos, de arra az emberre nem tudok jó szívvel gondolni, ezért jobb is, hogy nem tartjuk a kapcsolatot.


A többiekkel meg inkább csak ilyen rövidebb ismerkedések voltak, nem komolyak. Van köztük egy pasi, aki tök rendes, és szívesen dumálnék vele néha, egyszer írtam is neki, hogy hogy van, kedvesen válaszolt, de nem alakult ki belőle haverkodás, hát ez van, nem lehet ezt erőltetni. =)


27/N

2012. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!