Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mióta náci jel? Apám nem...

Ez mióta náci jel? Apám nem engedi hogy ilyen tetkóm legyen.

Figyelt kérdés

[link]

wordpress.com/2010

/10/american-history-x.jpg

szétszedtem a linket, mert a gyk híres arról hogy ne tudja normálisan belinkelni...

szóval a karján lévő "szöges drótról" lenne szó...

16/f ^^


2011. júl. 19. 15:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

19:29

Honnan tudod? Mindet meztelenre vetkőztetted? Mert nem hiszem, hogy az öltöny, vagy az ing, netalán a rövid ujjú ing alatt te látod, hogy mi van. Hacsak nincs röntgen szemed. Az van?

2011. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért, hogy legyen egy konkrét ok, amivel tiltani tudja. Amit ő nem akart kimondani, elmondom helyetted: naív,hülye kis tinidzser vagy (mindenki ilyen, felelőtlen egyenlőre, senki se cáfolja meg.) , aki nem fogja a dolog nagyságát.
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én is akarok tetkót de még nincs bátorságom hozzá :-)

És biztos hogy olyan lesz ami néhány év alatt lekopik, de az is lehet hogy csak hennát csináltatok :-)

Nekem nagyon tetszenek a jól sikerült ilyesmik, de nagyon fiatal vagy hozz. Inkább menjél henna festést csinálni, biztos abban is van vagány férfias jel :-)

Ha apád nem ad taslit mikor megmondod hogy lekopik akkor már meg kezdted " a szoktatást" ahogy az egyik előző is mondta, de lehetőleg olyan helyre csináltasd ahol eltudod takarni, mondjuk a pólóddal.

2011. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

19:29

Jót nevettem a kommenteden.

Én ismerek nem egy magas pozicióban lévő embert, akin van tetoválás.

A párom egyik közeli barátja szanaszét van varrva és havi 300 felett keres egy cégnél és "öltönyös" munkát végez (mondanom sem kell, ezzel a fizetéssel nem házaló ügynök :) ).

Ennyit erről.

L/24

2011. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na és végül voltál olyan hülye, hogy magadra tetováltattad?
2014. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!