Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mióta náci jel? Apám nem...

Ez mióta náci jel? Apám nem engedi hogy ilyen tetkóm legyen.

Figyelt kérdés

[link]

wordpress.com/2010

/10/american-history-x.jpg

szétszedtem a linket, mert a gyk híres arról hogy ne tudja normálisan belinkelni...

szóval a karján lévő "szöges drótról" lenne szó...

16/f ^^


2011. júl. 19. 15:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

Amugy az apadtol kell megkerdezni, miert mnem egnedi... vagy nem vagytok beszteloviszonyban??:D:D

Egyebkent az ábra szögesdrót-kerítés szerintem.

2011. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tetkót akarsz csináltatni, valami fantáziadúsabbat is kitalálhattál volna.
2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Five Star ***** válasza:
39%

"Szerintem téged egyszerűen főbe kéne lőni. És Pamela Anderson-é egészen más, szerintem lehet látni a különbséget.

(Ja, és a gyakori meg szokta nyitni a linkeket, ha be vagy jelentkezve.)

Különben meg várj 2 évet, költözz el, legyen saját kereseted, és azt csinálsz, amit akarsz, de amíg apád házában élsz, és ő tart el, addig a neved kuss."


Te tök idióta vagy, mindenesetre sajnállak, ha a te családodban a pénz az úr, az diktál, aki keres, és egy ember annál értékesebb, minél többet keres, és csak addig kell tisztelni a szüleidet és adni a szavukra, amíg nincs saját kereseted. Egy normál család qurvára nem így működik...


Amúgy meg én is csináltam 16 évesen tetoválást és nem deformálódott el. Szerintem semmi baj nincs vele, csak szoktasd őket még a gondolathoz, meg mutass nekik sokkal durvábbakat, és akkor ez már olyan kis jelentéktelennek tűnik, hogy megengedik :D Én is így csináltam, pedig nekem ennél sokkal nagyobb van. Meg adj nekik időt, hogy hozzászokjanak a gondolathoz.


18/F

2011. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy észlény lehet, aki bevadult tiniknek tetoválást csinál.
2011. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

tessék akkor.

[link]

2011. júl. 19. 15:28
 16/35 anonim ***** válasza:

Írtam én hogy így működik egy normális család? Nem. De szerencsétlen szülőknek van elég bajuk, még a gyerekre is rájön az 5 perc.

És azt sem írtam, hogy annál értékesebb valaki, minél többet keres, de tudod, a szülők gondoskodnak róla, ők felelnek érte, gondolom szeretik is, és érettebbek, tapasztaltabbak, mint egy 16 éves kisfiú. Akkor mégis miért ne dönthetné el az apa, hogy lesz-e a fiának tetkója, vagy sem?

De ha annyira akarod, menj el egy tetoválószalonba, nagyon sokban csinálnak szülői beleegyezés nélkül is, aztán majd 5 év múlva bánd meg a hülyeségeidet!

2011. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked is legalább ennyire kigyúrt a karod? Csak mert egy csoffadt karon nem fog jól állni.
2011. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Five Star ***** válasza:

Amúgy abban igaza van itt vkinek h neked se árt ha vársz vele egy kicsit... most nem 1-2 évet hanem pár hónapot... nekem is van egy haverom aki elkezdte megtetszett neki valami, gyorsan magára tetováltatta, két hét múlva talált valami jobbat azt is meg a következőt is ma meg már tele van tetoválva olyanokkal aminek a fele nem is tetszik neki annyira :P

Szal ha már tetováltatni akarsz olyat tetoválj ami tényleg tetszik és jelentése van neked vagy valami, nem csak így hirtelen beleugrani. Mert 1-2 tetkó még jól nézhet ki de sok már sztem nem :P

18/F

2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
már nagyon régóta szeretném ezt , nemhiszem hogy változna a véleményem . igen, megvan rá a karom.
2011. júl. 19. 15:36
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még ne csináltass tetoválást!

Tudom, hogy most még nem hiszed el, de a szüleid jót akarnak neked és később hálás leszel érte, hogy nem engedték.

Oké, most tetszik és úgy gondolod, hogy nem bánnád meg, de hidd el, még annyit változol ebben a korban, mind az ízlésed, mind az életszemléleted, hogy ilyen maradandó dolgot még ne tetess a testedre!

Én most vagyok 24 és már 20 éves korom óta tudom, milyen tetoválást szeretnék, de még mindig érlelődik bennem, hogy pontosan milyen legyen, mert ez egy életre szól.

És nagyon örülök, hogy a szüleim nem engedtek meg nekem minden hülyeséget, amit tizenévesen kitaláltam, mert akkor ki tudja hogy néznék ki...

Persze akkor utáltam őket érte és tudom, hogy most magyarázhatom neked, hogy rossz ötlet, nekem is mondhatta akárki ennyi idősen.

Hidd el, nem vagyok egy "maradi" csaj, raszta hajam vannak testékszereim és mint említettem, én is tervezem a tetkót, szóval nem vagyok ezek ellen (sőt! :) ), csak tényleg még várj vele.

Ha nagyon szeretnél valamit, akkor inkább legyen először neked is pc-d, az nem olyan drasztikus és ha megunod kiveszed és kész.

Remélem egy picit azért átgondolod ezt.

L/24

2011. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!