Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mióta náci jel? Apám nem...

Ez mióta náci jel? Apám nem engedi hogy ilyen tetkóm legyen.

Figyelt kérdés

[link]

wordpress.com/2010

/10/american-history-x.jpg

szétszedtem a linket, mert a gyk híres arról hogy ne tudja normálisan belinkelni...

szóval a karján lévő "szöges drótról" lenne szó...

16/f ^^


2011. júl. 19. 15:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%
Én 16 évesen denevéreket, meg fekete rózsákat meg minden féle gótikus sz@arságot akartam magamra, hát azóta 4 év telt el, 20 vagyok, de nagyon nem bántam, h nem csináltattam meg. Ebben a korban tényleg fél évente változik az ember stílusa. Én 12 évesen Britneyt hallgattam, 16 évesen Mansont, most meg klasszikus zenét. :D Szóval várj vele tényleg.
2011. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás azt jelenti, hogy megjelölöd magad a következő jellel: "Ez az ember sosem fog felelős beosztásban, sok pénzért dolgozni, ez egy szegény lúzer". Ugyanis a hátrányos helyzetűeknek szokott tetoválásuk lenni, és a tetoválás jelenléte csökkenti a beléd vetett bizalmat. Se jó munkahelyre, se jó nőre, se értelmes barátokra nincs sok esélyed tetoválással.
2011. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
72%

"Ugyanis a hátrányos helyzetűeknek szokott tetoválásuk lenni"

Hűű, ez nekem új!

2011. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
39%

szerintem a gengszeretkre gondoltál, de akkor sem lenne.

De igen igazad van, nem elegáns, bár ez a gondolat lassan de biztosan megdőlni, mert egyre több a vezetőbeosztású tetkós. mondjuk egy tetováló szalonban :-D

De máshol is :-)

2011. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%
Robbie Williams, David Beckhem, Angelina Jolie stb., biztos egy szegény lúzer.
2011. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

ma 17:34


Ezek színészek.


A bankfiókok vezetői, az informatikusok, a mérnökök, a menedzserek között nem sok tetováltat találhatsz. A színészi vagy a popénekesi karrier nagyon atipikus, és a többségnek nem jön be.

2011. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:08


Nem a gengszterekre gondoltam. Egyszerűen van egy szint, ami fölött nincs tetovált ember. Konkrétan a magas képzettséget igénylő és jól fizető állásokban. Munkások, parasztok, "művészek" stb. között sok tetovált van, de egy tudományos konferencián vagy igazgatótanácsi ülésen egy tetoválást sem fogsz látni.


Lehet ezt most letagadni, meg lehet hisztizni a valósággal szemben, a helyzet viszont az, hogy a többség sosem lesz celeb meg sztár, akiknek megengedett a lazább viselkedés. Tetoválással minden további nélkül felvesznek kamionsofőrnek vagy szalagmunkásnak, de jobb helyre nem.

2011. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tetováló vagyok, 06 éves kor felett vállalunk egyáltalán bármilyen tetoválást, de amíg nem múltál el 18, csak szülői engedéllyel, csak és kizárólag akkor, ha a szülő magát igazolva előttünk írja alá a papírt.

Kérve kérlek, ne tetováltass szögesdrótot. Ha én elkezdtem volna 16 évesen tetováltatni, olyan baromságokkal lennék tele, hogy egy nagy fekete kockával kéne letakarni az összeset. És még most, 10 év után is baromira meggondolom mindet, és így sincs sok, hogy adott lenne a lehetőség nap mint nap.

Apukádnak szerintem azzal van baja, hogy ennyi idősen baromira nem tudod még eldönteni, mit akarsz egész életedben viselni, bármennyire is úgy érzed.

2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Szögesdrótot a fegyencek szoktak magukra tetoválni, és a dróton lévő csomók jelzik, hány évet húztak le. Ha egy csomó van középen, az tényleges életfogytiglant jelent, és csak a börtön falain belül találkozhatsz vele. Nem feltétlen náci jelkép, de aki ért a tetoválásokhoz, rosszra fog gondloni. Én nem tetováltatnám magamra.
2011. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:29


Azért nem kell ilyen tragikusan felfogni. Persze, aki tele van tetoválva, lehet hogy nem lesz bankigazgató, ügyvéd stb (egyébként miért ne lehetne? ez most olyan, hogy aki kék öltönyt vesz fel, az csak tengerész lehet, aki feketét, az meg csak koporsókészítő. tetoválás és beosztás nem feltétlen függ össze. mit gondolsz, a bankárok sose voltak meggondolatlan fiatalok?), de ha van a válladon valami, amit eltakar az ing, azzal szerintem semmi probléma. Lehet, hogy a konferencián az olyan okosnak tűnő, kellemes megjelenésű, esztétikus és drága öltönyben feszítő öltönyös, szemüveges, ősz hajú úriember hátán egy 25x40 cm-es playboy-nyuszi van tetoválva. Nem hiszem, hogy látod a konferencián ülőket meztelenül.

2011. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!