Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most 4 év...

Szerintetek ez most 4 év lezárása a részéről? Nem értem a helyzetet.

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve együtt élünk. Viszont egyik napról a másikra megváltozott, mindjárt részletezem.

Neki olyan a munkája, hogy van nap, amikor 14 órázik.. szóval tudom, hogy kiég benne, és igyekeztem olyankor minden feszültségem félretenni, hogy ne kapjon még abból is, próbáltam neki a lehető legnyugalmasabb légkört megteremteni, mosolyogni akkor is, amikor nehéz volt, mert ingerült volt. Amit mondom, megértek, hisz kevés alvással, rengeteg munkával biztos én is ingerült lennék, tehát igyekeztem úgy viselkedni, aminek én is örülnék fordított helyzetben. Finomakat főztem, megmaszíroztam, mindenben a kedvére tettem, úgy érzem.

A probléma az, hogy 4 napja kitalálta, haza akar költözni. És azóta nem is beszélünk, néhány negatív hangulatú mailt váltottunk, megállapodtunk (ill. kijelentette, én elfogadtam..), hogy most szünet van. A leveleiből semmi szeretet vagy együttérzés nem süt. Most lesz hétvégén a születésnapom, úgy volt, hogy elutazunk, nagyon vártam. De annyi volt a reakciója erre, hogy talán felhív hétvégén, talán.. Borzasztó, hogy nélküle kell töltsem, eddig 6 éve mindig együtt töltjük a saját helyünkön. Most ezt is eldobná. Nagyon szomorú vagyok, hisz nem keres, nem érdeklem, nem kell neki a szeretetem, a támogatásom. Elkezdtem magamban lezárni a dolgokat, de nagyon fáj, nem ezt szeretném. Szerintetek ennek a kapcsolatnak vége? Volt valaki hasonló helyzetben, voltak valakinek hasonló érzései? Úgy értem, én érzem, hogy szerelmes vagyok, mégis csalódtam. És nem tudom, ez a tüske képes lenne-e felszívódni idővel. Mert úgy érzem, nem szeret, nincs helyem az életében, erőszakkal meg nem tarthatom magam benne a kapcsolatban, ha ő menne, csak ahhoz nem elég bátor, hogy kimondja, vége. Csak a szünethez. Szerelmesen kéne kilépnem, úgy érzem, és hogy egy életre bánnám, hogy elvesztettem. De nagyot csalódtam benne. És az eszemmel tudom, hogy nem ezt érdemlem, mégis ragaszkodom hozzá.


2011. júl. 19. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok az, aki 100% átérzi a szituációdat. Nekem 13 év után mondta a párom, hogy egy időre külön akar költözni és nem tudja, hogy van-e értelme folytatni ezt a "langyosvizet". Egyszerűen nem értem az embereket. A Ti kapcsolatotok is hosszabb már annál, hogy pár hónap után rájön az ember, hogy nem illik össze a másikkal.

Nem tudom mi van a levegőben, ezek nagyon érthetetlen és szomorú dolgok.

üdv

39F

2011. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Van valakije, tuti. Különben nem akarna felrúgni egy kapcsolatot, ráadásul ilyen hirtelen, ilyen könnyedén.
2011. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egy harmadik személy van a dologban vagy egyszerűen bele unt ebbe a kapcsolatba és már nem szeret téged.
2011. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves 39 éves férfi. Mesélsz róla részletesebben? Az érzéseidről, mik kavarognak benned? Te hogy kezeled a helyzetet? Nagyon nehéz dolog, főleg, mert nekem mást diktálnak az észérvek. Azok nagyrésze amellett sorakozik, hogy ennek a kapcsolatnak miért nincs jövője, miért nem vagyunk mi egy jó páros. De ott van mellette a hihetetlen sok érzelem. Nagyon szeretem, a sok hibája ellenére, de őszintén nem tudom, van-e értelme az utolsó csepp energiám beleölnöm, ha "viszonzásul" sértéseket és elutasítást kapok.

Második válaszoló: nincs senkije. Én sem férek az életébe a munkája miatt, a barátaival sem találkozik, nincs egyszerűen rá ideje. És nem az a fajta. Egyenes ember, aki megmondta volna, ha nő van a dologban, abban biztos vagyok.

2011. júl. 19. 08:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy beleunt. Nekem is megfordult a fejemben. Csak miért most mondja, miért nem várta meg, hogy elutazzunk ketten, és munka és minden kötelesség nélkül ketten megbeszéljük, és szép élményekben legyen részünk. Ezért nem értem, miért nem adott egy ilyen esélyt kettőnknek.
2011. júl. 19. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Száz szónak egy a vége: annyit azért megérdemelnél, hogy megmondja, mi volt a probléma? Ehhez jogod van.
2011. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nos egy 3. személy szerintem is benne van, mert ha nem lenne benne akkor nem tartana Veled szünetet. Azért, mert a férfiakra ez nem jellemző, a férfiak nem szeretik kimondani nem szokták ezt a dolgot, főleg ennyi idő után , ha csak nincs egy támpontja, tehát egy 3. személy.De azt mondom ez még mindig jobb mintha megcsalt volna, ő legalább nem olyan típusú férfi, hogy melletted tette volna meg. Gondolom lefárasztja ugye a munka, és az hogy langyosnak érezheti úgymond ezt a kapcsolatot... lehet valamilyen újdonságra vágyik. Az is lehet hogy pár hét és magától fog visszajönni, ha visszafogadod ugye, mert átgondolta a dolgokat, átgondolta mennyire vagy fontos neki.
2011. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na, azért ha akarja, meg tudja oldani. Az én esetemben a volt férjem is sokat dolgozott, mikor is egyszer beszélgettem a főnökével, aki elmosolyogta magát, és azt mondta: "Azért nem mindig a munkahelyén éjszakázik ám..."

No comment.

2011. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2011. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg teljesen kizárt, hogy nő lenne a dologban. Itt biztos, hogy nem erről van szó!
2011. júl. 19. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!