Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki aki hosszú...

Van itt olyan, aki aki hosszú kapcsolatból lépett ki?

Figyelt kérdés

8-10, vagy több éves kapcsolatokra gondolok, ahol együtt is éltek. Ha a kapcsolat unalmas, csak az egyik fél teper.

Ti, hogy mondtátok ki, szántátok rá magatokat? Ha hiteletek, vagy közös lakásotok volt, nem volt vita?


2011. júl. 18. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint, ilyenkor már, akkor lépnek ki, ha van harmadik.
2011. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor keressek valakit, aki kiléptet? :D

Nem, itt nincs szó harmadikról, legalábbis nem találtam ilyen jeleket.

2011. júl. 18. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. 12 év után léptem ki és egyikünknek sem volt senkije. Közös lakás volt, 1 gyerek. A mai napig jóban vagyunk, mondhatom, hogy a legjobb barátom. Csak együtt élni nem tudtunk.
2011. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 LN09 ***** válasza:
100%

Én is most készülök kilépni. 11 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. De most érzem, hogy most el a pillanat, hogy ha nem lépek ki, akkor nagyon meg fogom bánni.


Tudod amikor már nem figyelnek oda rád, nem foglalkoznak veled, és mindenért te vagy a hibás, és mindent felhánytorgatnak neked, amikor soha nem mentek sehova, csak reggel munkába, munka után haza, hétvégén itthon.... Akkor azért elgondolkodik az ember, hogy vajon megérte-e 11 év. Elment a fiatalságom rá, és 26 évesen olyan életem van mint egy öregasszonynak. Tudod, én azt mondom, hogy egyedül nem lesz olyan jó anyagi életem mint most, de legalább nyugodt leszek és talán lesz esélyem újrakezdeni valakivel aki megbecsül.


Harmadik nálunk sincs, bár az ő részéről nem tudom.

2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 LN09 ***** válasza:
* Én azt bánom, hogy csak most jutottam el odáig, hogy ki akarok lépni, és nem mondjuk 7-8 éve.
2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit az első író írt.

Én 13 év után,közös ház,közös gyermek mellett léptem ki a kapcsolatból.Nem volt harmadik ember.Egyszerűen az évek alatt odáig jutottunk,hogy nem volt értelme tovább együtt élni.Igazából mi sosem veszekedtünk,csak ellaposodott,megüresedett,unalmassá vált az életünk.Így mindent megbeszéltünk,és bár az elején voltak gondok,de mire a válópert intéztük,addigra mindenben megegyeztünk.Mi eladtuk a házunkat,és az összeget elfeleztük.Az ingó vagyont meg elosztottuk.Volt ami nekem kellett,volt amit neki.Pár dolog volt ami mindkettőnknek kellett,de inkább hagytam vigye,mert nem ért annyit,hogy ellenségekké váljunk.A fiam természetesen velem maradt,és ő rendesen fizeti a gyerektartást.Mivel mindenben meg tudtunk egyezni,a válóperünk is 1 tárgyalással lement,és el is választottak minket.

2011. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ezt látom,valószínűleg az én ismerőseim kényelemből nem léptek, csak mikor jött a harmadik.
2011. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nővéremék 7 év után megmondta őszintén hogy mást szeret!

A volt sogorom nem akart hAladni se eljegyzés se esküvő se gyerek, se közös ház

2011. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 19:52

hozzáteszem,hogy ennek már 10 éve és azóta is nagyon jó barátságban vagyok az exférjemmel,és annak második feleségével is.Ők is kedvelik a férjemet,mert azóta újból férjhez mentem.(boldog házasságban élek már 9 éve)

2011. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 LN09 ***** válasza:
Hát mi nem járnánk jól, ha elválnánk, mert ha eladnánk a lakást akkor abból vissza kéne fizetni a hitelt. Ő visszamenne a szüleihez, én meg a híd alá. A közös vagyonról meg annyit, hogy a bútorok nagy részét a szülei vették. Tehát totál ki lennék semmizve, és még menni sem tudnék sehova. Holott 5 millio ft-om benne van a lakásban.
2011. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!