Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha csak...

Mit gondoltok arról, ha csak azért kezdek el egy bizonyos uj hobbyt, hogy közel férkőzhessek kedvencemhez?

Figyelt kérdés
Rajongója vagyok egy együttesnek egy ideje, de szinte semmi esélyem átlagemberként hozzájuk férkőzni. Ezért elkezdeném csinálni azt, amit ők: zenélni. Már korábban mondták, hogy van hallásom meg ritmusérzékem, de nem érdekelt a dolog (sajnos, mert hülye vagyok). Szóval szinte az alapoktól kell kezdenem. Mit gondoltok, nagyon őrült vagyok, amiért csak miattuk csinálnám? Kül már elkezdtem gyakorolni... Ám szeretem is a zenét, de elég lusta vagyok, meg kell emberelnem magam, hogy rendszeresen gyakoroljak.
2011. júl. 16. 15:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
H.I.M., és Josh Groban volt a másik, aki inspirált.
2011. júl. 16. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!