Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha csak...

Mit gondoltok arról, ha csak azért kezdek el egy bizonyos uj hobbyt, hogy közel férkőzhessek kedvencemhez?

Figyelt kérdés
Rajongója vagyok egy együttesnek egy ideje, de szinte semmi esélyem átlagemberként hozzájuk férkőzni. Ezért elkezdeném csinálni azt, amit ők: zenélni. Már korábban mondták, hogy van hallásom meg ritmusérzékem, de nem érdekelt a dolog (sajnos, mert hülye vagyok). Szóval szinte az alapoktól kell kezdenem. Mit gondoltok, nagyon őrült vagyok, amiért csak miattuk csinálnám? Kül már elkezdtem gyakorolni... Ám szeretem is a zenét, de elég lusta vagyok, meg kell emberelnem magam, hogy rendszeresen gyakoroljak.
2011. júl. 16. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy az elso aki hobbijan keresztul akart ismerkedni, sot, ez az egyik legjobb utja.
2011. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülyeség, ez legalább egy jó kis motiváló erő.
2011. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Húha, köszi! Most még több kedvem lett hozzá!!
2011. júl. 16. 16:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túl sokat agyalok, mi helyes, mi nem, értelmes dolog-e zenélni tanulnom csak e miatt, vagy ez butaság.. meg ilyenek.
2011. júl. 16. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyobb sztár leszel, mint ők. Volt már ilyen a történelemben. Hajrá!
2011. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ennyire őrült módon rajongani valakiért, hogy ilyen változásokat eszközölj az életedben csakis emiatt, na de most akkor mi van? :D Néha kell hülyeségeket is csinálni ;-)
2011. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert hulyeseg az, ha valaki valami ujat tanul?
2011. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lesz több az esélye, hogy a közelükbe férkőzz, de legalább nem hiábavaló és megtanulsz valamennyire zenélni.
2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nincs ezzel gond, jó dolog, hogy inspirálnak, miattuk elkezdtél tanulni vmit, foglalkozni vmivel.

melyik együttesről van szó egyébként?

2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,és annyira él bennem az a mondás, hogy: "Aki mer, a nyer!". Ugyan van hallásom, de valahogy nem hiszek benne, hogy olyan szintre valaha is fel fogom tudni hozni az énektudásomat, hogy sztár legyek (erre nem is vágyom őszintén szólva). A ritmuérzékem szerintem jobb, ugyh inkább arra alapozok szerintem elsődlegesen. Csak jussak el a célomig!
2011. júl. 16. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!