Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családommal kiköltözünk...

Ha a családommal kiköltözünk Angliába, akkor ott muszáj iskolába járnom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most leszek 10-es és ha lehetek magántanuló a magyar gimimben, és küldenék a tanárok a feladatokat, dolgozatokat, félévkor - év végén mennék vissza hogy leosztályozzanak, akkor muszáj lenne Angliába is suliba járnom?
2011. júl. 16. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Mi az, hogy KELL? Én fél évig voltam,nem regisztráltam" elég szomorú, mivel törvény kötelez rá
2011. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már egy pár hónapja regisztrálni sem kell, h itt vagy, ezt már eltörölték. Bocs az offért, de a kérdezőnek nem tudok segíteni.
2011. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálnia.De ha a szülei gyermekadó kedvezményt szeretnének,vagy esetleg a kinti családi pótlékot,vagy egyéb gyermek utáni támogatásokat ahhoz viszont már kell a regisztráció.Ahhoz viszont kint kell iskolába járnia.
2011. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
már hogyne kéne regisztrálni? az EU összes tagországában kell 90 napon túli tartózkodás esetén kötelező, sőt igazolnod kell a tartózkodás célját, az anyagi forrásokat, a lakhatást és az egészségügyi ellátásra való fedezetedet v. jogosultságodat... más kérdés, hogyha egyhuzamban nem tartózkodsz 90 napon túl, akkor nem vagy erre kötelezve
2011. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérlek ne legyél már ennyire tájékozatlan: [link]
2011. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!