Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nélkülem nem szívesen...

Anyám nélkülem nem szívesen mozdul ki itthonról. Másnál is így van? 17l

Figyelt kérdés

Szerintem már beteges, amit csinál. Általában egyedül 'intézem el' a dolgaimat (ruha, smink, stb-k váráslása, és hasonlók). Vele lényegében csak a nagyszülőkhöz megyek el, vagy néha egy-egy bevásárlóközpontba (de oda se mindig szívesen. Tegnap elmentem vele, de mikor pakoltuk az autóba az élelmiszereket, akkor is engem tolt le, hogy milyen 'kelletlen' vagyok, mert pár dolgot nem tudok.).

Tudom, lehetnék vele többet, de nem megy. Nem vagyok már 10 éves, hogy folyton egymás nyakán lógjunk.


2011. júl. 16. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ő dolga. Te csak éld az életed, ami rövid és problémás, ne vedd a nyakadba anyád bajait is.
2011. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs férje, akkor igenis szeresd és kisérd néha az anyukàdat, hiszen ùgy érzi van neki valakije. De ez csak az én véleményem. Ha szereted megteszed neki, ha nem annyira, akkor ràd van bizva.
2011. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van férje.
2011. júl. 16. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy szereti az anyját,nem lehet a bébiszittere,és nem lehet szórakoztatni azt aki unja önmagát.
2011. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem attól leszel gyerekes és önállótlan, ha kimész anyukáddal sétálni. Én 21 éves vagyok, és amikor itthon vagyok (koleszos vagyok egyébként), mindig együtt megyünk anyával a boltba, cukrászdába, sétálgatni, kirakatokat nézni, stb :-) Szerintem sokkal jobb, mint egyedül! Nem azért, mert egyedül nem tudnám (mikor nem itthon vagyok, mindig egyedül megyek), hanem mert együtt jobb :-) Még akkor is, ha néha letol hülyeségek miatt :-)
2011. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fóbiás anyukád?
2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!