Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szülői beleeggyezéssel...

Csak szülői beleeggyezéssel lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem a csípőmre került egy pilango nonfi mintával, és a pillango bal szárnyán van egy pillangó oda nem tetovált a csaj mert hogy azon ha átmegy az daganatot is okozhat
2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy 18 éves akkor igen. Ha elmúltál 18 akkor nem kell szülői beleegyezés.

Persze egy kétes helyen megcsinálják attól függetlenül hány éves az illető.

Ha nem tud elmenni veled az egyik szülő akkor írásos engedély kell csinálni, amin nem árt ha ott van egyik szülő telefonszáma.

2011. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ja és érdemes télen csináltatni.

Nyáron nem mehetsz vele hetekig strandra, nem érheti erős napfény. Mellesleg ilyenkor hamarabb kidobja a festéket a bőröd, a meleg miatt. Nekem is van egy tetoválásom 3 éve csináltattam a bokámra, az egy májusi nap volt és akkor szerencsére hűvös volt.

2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Mellesleg jobb ha érdekel az anyajegyed mert a végén még bőrrákot is kaphatsz. Szóval... te életed, te tudod, hogy b*sz*d el.
2011. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak. Érdekelt, nagyon sok orvosnál voltam, olyan gyógyszereket kellett szednem, ami csak jobban tönkre vágta a szervezetem. Leszedtek pár anyajegyet, aminek a helyük azóta is sokkal csúnyább és jobban kell rájuk vigyáznom,mint előtte. Mondták,hogy ne menjek napra nyáron. Soha nem is feküdtem ki és mindig is próbáltam kerülni az erős napfényt. De nyáron semmi bajom nincs. Csak télen jönnek elő az anyjegyek. mondták a dokik,hogy menjek vissza, leszedne még 1-2 darabot, mondtam,hogy köszöntem szépen, de nem kell. Olyan hegek maradnak utána,hogy azokra tényleg jobban kell figyelnem. Szóval érdekelt. De ezen túl már semmit nem tudok velük csinálni. Nem megyek szoláriumba, nem napozok. És ennyi. ja meg természetes gyógymódokat is próbáltam, de egy nagy nulla volt a hatásuk. És mielőtt azzal jönnétek páran,hogy "mert nem hittem benne" válasz rá: de, nagyon is hittem, mikor ezeket csináltam. De mostmár mondhatjuk úgy,hogy feladtam.

Bocs az off-ért.

2011. júl. 14. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!