Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szülői beleeggyezéssel...

Csak szülői beleeggyezéssel lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a hivatalos szalonokba igen,ha nem multál el 18 éves
2011. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval pl. egy Békéscsabai szalonban kérik a szülői beleeggyezést. És ezt milyen formában? Ott kell lennie anyának vagy apának?
2011. júl. 14. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 akkor nem kell ha még nem akkor igen kell szülői beleegyezés amit azthiszem ott kell aláírnia a szülőnek
2011. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na ez király... Anya megengedte a tetoválást, de tuti nem fog tudni eljönni velem... =/
2011. júl. 14. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:

11:32 es vagyok

Én mivel elmúltam 18 mikor csináltattam (pesten) így annyit mondott a csaj hogy ha nem múltam volna el akkor, de ezt a szalonban kérdezd meg ahol csináltatni akarod de mindenképp nézz referenciát és hogy minden higéniai szanájnak megfelelnek e

2011. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor ír egy papírt, szerintem az is elég.

AMúgy az osztálytársaim a Balatonnál maguk döntöttek a tetko mellett és nem kellett szüli beleegyezés,pedig az is hivatalos tetoválószalon volt.

2011. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés: Télen vagy nyáron érdemesebb csináltatni?


[link] valami ilyesmit szeretnék a vállamra. Vagy a mérleg csillagjegy jelét a csuklómra.

2011. júl. 14. 11:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó szalon, higénikus. Lehet majd bemegyek megkérdezni.
2011. júl. 14. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én julius 23-án csináltam, annyi volt hogy nem mehettem vízbe amég benem gyógyul de kíbírtam hogy nem mentem addig strandra. úgyhogy ha megvan a pénz és a hely is és biuztosan tudod hogy melyik tetoválást szeretnéd és nem bánod meg akkor mnidegy mikor csinálod
2011. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak arra gondoltam,hogy pl. nekem nagyon sok az anyajegyem. És azok inkább télen jönnek ki. És mégse szabadna nagyon napra mennem, de valahogy mostmár annyira nem érdekel. Ha napon vagyok, ha nem, télen úgyis jön ki pár új. Szóval ezért gondoltam arra,hogy esetleg lehet,hogy télen kicsit neccesebb vagy pont télen az előnyösebb.
2011. júl. 14. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!