Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek a szüleimtől...

Hogyan legyek a szüleimtől független?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, sokat vagyok itthon. Ha egy picit elmegyek, már kérdezik merre voltam. Nem akarom hogy tudjanak rólam mindent! lehetséges egyáltalán?
2011. júl. 14. 01:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok bár én még csak most leszek 16.


Ha el akarok menni 1-1 buliba akkor jönnek a kifogások:

"Inkább hívd át őket!" (képzelheti mindenki mennyire jó lenne az :/ )

"Mit csinálnátok addig?"

Ezt úgy fél órán keresztül játsszák velem. Mondhatom azt is hogy mindenkit elengednek az ismerőseim közül ( és ez tényleg úgy van ) már le is nézik őket meg a szüleiket, mert biztos le se sz.ják őket... ráadásul még a haverokat sem látjász szívesen mert hogy "biztos drogoznak is"

Ha pedig furcsa mód elengednek akkor kérdezgetnek de nem olyanok hogy meg tudnák bízni bennük.


Előző: Ha elmegy egy buliba mit mondhatna? Elmentünk a haverokkal piálni?


Na ezt jól esett elmondani valakiknek, még ha nem is nem is tudom kiknek :D

2011. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem csak az a baj, hogy kérdezősködnek, igazuk van, nekik ez a dolguk és meg is értem...

De hagy mondjak egy példát.

9.es osztálykirundulás, 3 napra erdélybe. Ismerem a szüleimet, hogy milyenek, ezért hamar elkezdtem őket gőzködni, hogy engedjenek el... egy idő után belementek, de pont két nappal a kirándulás előtt meggondolták magukat és nem engedtek el. Az összes osztálytársam ott volt, kivéve engem, látták hogy mennyire bánt engem ez...

Na meg persze, utána mentem suliba, mindenki kérdezte hogy hol voltam, miért nem mentem, pedig megbeszéltük hogy hogy lesz minden, én pedig ott szégyenkeztem...persze ez mér nem érdekelte őket.

2011. júl. 14. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:
na az gáz ha osztálykirándulásra sem engednek el azért mert több napig tart, mi a fenének engedtek el ha meggondolták magukat.
2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!