Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vergődik anyám, amiért...

Miért vergődik anyám, amiért elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és amikor egy órája, hogy a lányok hívtak ma bulizni és mennék, azonnal őrjöngeni kezdett. Mindig szigorúan fogott minket, talán két kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam buliban - és most megint úgy tesz, mintha rossz lennék,csak mert menni akarok.


Állandóan ezt veri belém, hogy rossz ember vagyok, ha olyat teszek, ami neki nem tetszik. Egész héten dolgozok, nehogy már ennyi szórakozás ne jusson nekem... ordít és veszekszik, zsarol és fenyeget, hogy amíg ő tart el, alkalmazkodjak - ami oké, csak miért nem próbál meg ő is alkalmazkodni ahhoz, hogy most vagyok fiatal?


Igen, nem fairt dolog talán, hogy most szóltam csak, de nekem is csak most jeleztek... miért nem lehet most az egyszer a veszekedés helyett azt mondani, hogy "Rendben lányom, menjél, érezd jól magad." ?


2011. júl. 13. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

próbáld figyelmen kívül hagyni, ha üvölt vagy hozzád vág sértéseket.


egy idő után megunja.

19 éves vagy, tudsz magadra vigyázni, pláne, h nem iszol sokat és van benned felelősség.


miatta ne veszítsd el a barátaidat és ne hagyd ki azokat a dolgokat, amiket fiatalon kell átélni.


nekem a barátom ilyen. nem kiabál, csak húzza a száját. pedig ő is jár bulizni a haverjaival.


nem szólok egy szót sem, nem veszekszek, csak elmegyek itthonról, aztán duzzogjon. a barátokra is kell időt szánni.

2011. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát költözz el, ha ennyire rossz ott. Nagylány vagy, nem? :)
2011. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!