Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim kitalálták, hogy...

A szüleim kitalálták, hogy naturisták lesznek, egyenlőre még nemteljesen meztlenek, de már nincs messze azaz idő. Hogy állitsam le őket?

Figyelt kérdés
17éves vagyok úgyhogy elköltözni nem tudok,és nem is igazán akarnék.
2011. júl. 13. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező te voltál már naturista strandon ?

Amúgy fiu vagy lány vagy ?

2011. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Saját lakásukban azt csinálnak amit akarnak. Egáltalán miért kellene leállítani őket. Tőlünk nyugatabbra, civilizáltabb országokban ez teljesen természetes dolog.

Ha téged zavar, te ne vetkőzz le.

A 12-18 éves korosztály életkori sajátosságból adódóan kicsit szégyenlősebb, sok nudista strandon is látni, hogy ez a korosztály kevésbé vetkőzik, úgyhogy nyugi, majd kinövöd ezt a korszakot is.

2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Kérd meg öket , hogy csak akkor nudizzanak ha te nem vagy otthon.

Egyébbként nagyon jó dolog nudizni, de tiszteletben kell tartani a családtagokat, nem mindenki vevő a meztelenségre.

Mesélj hogy oldodot meg ez az ügy , már vége a nyárnak .

2011. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Bár csak az én szüleim gondolkodnának így. Irigyellek érte, hogy ilyen szüleid vannak.

Neked pedig azt javaslom, hogy próbáld ki, mielőtt ítélkezel.

2011. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Végülis eljutottunk odáig,hogy amikor otthon vagyok akkor fürdőruhában vannak,és amikor nem vok otthon akkor meztelenek.

THX a válaszokat

2011. okt. 10. 21:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csatlakoznék hozzájuk nudizásban, de az én szüleim nem nudiznak, tehát énsem.
2011. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!