Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg várjam amíg ott hagy vagy...

Meg várjam amíg ott hagy vagy én tegyem meg a lépést? Többi lent!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szakítás szélén állunk,de úgy néz ki se én se ő nem tudja ki mondani hogy vége!

Mit Meg várnátok amíg ő lép vagy én tegyem meg?

Tudom hülye kérdés de tényleg nem tudom mi lenne jelen esetben a helyes!Szerintetek?


2011. júl. 11. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sosem bírtam ezt a vergődést, ezért mindig kiléptem. Nem tudnék ilyen függő helyzetben, kilátástalanul színlelni.
2011. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj egy beszélgetést erről a témáról: hogy jó-e neki még ez a kapcsolat? Vannak-e tervei veled, hogyan képzeli el a jövőt? Ebből kialakulhat egy olyan beszélgetés - ha tényleg mind a ketten ezt akarjátok - hogy nem érdemes együtt folytatni. Legyen a beszélgetés minél inkább spontán, de ne felejtsd el, mit is szeretnél. Ha így tudnátok, kölcsönösen megbeszélve szakítani, jó kapcsolat és szép emlék maradhatna. Ezért lehetőleg ne azt mondd, hogy te akarsz vele szakítani, hanem az derüljön ki, hogy mind a kettőtöknek elege van belőle.
2011. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg intelligensen megbeszélni a dolgot. Sokkal jobb, mint a további vergődés.
2011. júl. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várjatok addig,amig férleléptek,istenem mért kell a szar felett hintázni?
2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!