Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha miért ilyen kiállhatatlan...

Néha miért ilyen kiállhatatlan a testvérem?

Figyelt kérdés

Soha nem volt gondja semmire, mindig minden a feneke alá volt téve.De nem is ez a legfőbb gond, mert én sem panaszkodhatok.

De folyton olyan lekezelő nem csak velem, de a szüleinkkel is. Nem teszik neki sem az ha kitakarítom a házat, sem az ha elpakolom a szétdobát ruháit; egyszóval semmi.

Ráadásul szereti folyton megalázni a családot.

Mit tegyek, hogy ne viselkedjen így?


2011. júl. 11. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és ezt a szüleid hagyják?? h ilyen koszos legyen??

miért nem szeded össze és szórod be a szobájába?úgy véresen, vagy "véletlenül" valahogy rakd anyádék orra alá, én nemhiszem h egy szülő elmegy amellett h ilyen kis koszoska a lánya...


a másik pedig h gondolom az ő szobájába nem viszel vendéget, csak ott szedd össze ahova menek!ha hozzád jönnek menjetek a te szobádba.

2011. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek van 1 szobája.

Anyuméknak már számtalanszór elmondtam ezeket, de sajnos nem használ.

Néha vannak jó napjai a testvéremnek, de általában ilyen.

2011. júl. 12. 10:19
 13/14 anonim ***** válasza:

"Hát igen elpakolok utána, mert szégenlem a hozzánk látogatók elől a több hónapja minden sarokba eldugott piszos menstruációs bugyikat például.".na ez azért nálam már kiveri a biztosítékot,nem biztos hogy ezért már nem verném agyon, ez már nem elkényeztetettség,hanem egy határtalan fokú gusztustalan igénytelenség.

Nekem is van egy öcsém,akinek minden megvan, mindent megcsináltunk utána.Aztán anyu besokallt:azóta a szennyes maradt a szobájában, a mosatlan szintén, amit a lakásba széthagyott az repült be a szobájába. Tulajdonképp addig bírta míg volt tiszta ruhája.Úgy összességében bő fél év alatt sikerült megnevelni. Kitartás, ha megcsináltok neki mindent, nem is fog változni, miért is tenné.

2011. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy most váljon házi tündérré, de vannak olyan alap dolgok, amiket szeintem, mindenki meg kell csináljon.
2011. aug. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!