Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha miért ilyen kiállhatatlan...

Néha miért ilyen kiállhatatlan a testvérem?

Figyelt kérdés

Soha nem volt gondja semmire, mindig minden a feneke alá volt téve.De nem is ez a legfőbb gond, mert én sem panaszkodhatok.

De folyton olyan lekezelő nem csak velem, de a szüleinkkel is. Nem teszik neki sem az ha kitakarítom a házat, sem az ha elpakolom a szétdobát ruháit; egyszóval semmi.

Ráadásul szereti folyton megalázni a családot.

Mit tegyek, hogy ne viselkedjen így?


2011. júl. 11. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te az idosebb vagy a fiatalabb vagy?
2011. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
korod?
2011. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő 15 éves, én meg 22
2011. júl. 11. 15:14
 4/14 anonim ***** válasza:
semmit.. elkényesztettétek :\\ küldjétek el nyárimelóba pl árufeltöltőnek aztán jólesz a dolog... talán:S:D
2011. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
el van kényeztetve azthiszi neki mindent szabad :/...nehogy árufeltöltőnek küldjétek el...ki a kukoricaföldre kapálni vagy címerezni..nah ott meg tanulja milyen is az élet ha nincsen kinyalva az ember s*gge..:D
2011. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sejtettem.


Mert a szuleid veled tobbet foglalkoznak(tak) es te kapod a nagyobb a szuleidtol a nagyobb figyelmet. Ezt akarja kompenzalni. O mindig "csak" a "kicsi" masodik marad. Es ugy nez ki nem sikerekkel, hanem csak rosszasaggal tud a kozeppontba kerulni.

2011. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ha azt nagyobb figyelemnek lehet venni, hogy őt jobban szeretik, sokkal többet megengednek és így tovább, azt jelenti, hogy nekem jobb, hát ez van.
2011. júl. 11. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem egeszen. Te erzed ugy, hogy ot jobban szeretik es o es ugy erzi, hogy teged szeretnek jobban.


Viszont veled tobb idot foglalkoztak, es erre feltekeny lehet. Amikor a szuleitek nem voltak otthon, akkor mindig azt kellett csinalnia, amit te mondtal neki. Ugye a nagyobb vigyazz a kisebbre.


Es nem biztos, hogy igy van, csak akar igy is lehet...

2011. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs de le is fog nézni amig csicskázol neki. felszeded a cuccait? elpakolsz utána? mit vársz? boics én elhiszem h szar, dehát nem szolgálom ki azt az embert aki lenéz!!
2011. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igen elpakolok utána, mert szégenlem a hozzánk látogatók elől a több hónapja minden sarokba eldugott piszos menstruációs bugyikat például.

Már többször nem pakoltam el utána és ez lett belőle.

2011. júl. 11. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!