Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy évet kellene várnom,...

Négy évet kellene várnom, hogy élőben is találkozhassunk. Ugye senki nem várná el, hogy én addig ne randizzak valakivel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 18:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ez nem egy kapcsolat...Csak,mondjuk úgy,hogy interneten keresztül tartjuk a "baráti" kapcsolatok,és én kedvelem.Négy év múlva lenne lehetőségünk a találkozásra.Tudom,hogy négy év nagyon hosszú idő,de szerintem attól még találkozhatunk,ha oda ér az idő.
2011. júl. 10. 18:35
 12/28 A kérdező kommentje:
Igazából találkoztunk már,de nem töltöttünk együtt huzamosabb időt,csak nekem furcsa lenne valaki mással együtt lenni,amikor sokat gondolok rá,de négy évet feladni pedig szimplán hülyeség.
2011. júl. 10. 18:37
 13/28 anonim ***** válasza:
miért kell 4 évet várni rá? külfüldön van?
2011. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
igen,nagyon messze..
2011. júl. 10. 18:42
 15/28 anonim ***** válasza:

és 4 év múlva hazajön?

az nem biztos

2011. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
de,biztos...
2011. júl. 10. 18:44
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló kapcsolatom. Ott is 4 évről volt szó, de aztán nem lett csak 3... de ezt nem tudtam előre.

Nekem volt közben pár alkalmi kapcsolatom a szex miatt. Illetve én lazán kezeltem, ismerkedtem is. Na persze nem komolyan, de a lehetőséget megadtam, hátha akkor találkozok az igazival vagy ilyesmi. Én ezt nem tagadtam egy percig sem, hogy ezt csinálom.

Aztán úgy alakult, hogy mire újra találkoztunk nem volt senkim és újrakezdtük/folytattuk. Ez régebben volt, vele azóta már nem vagyunk együtt, inkább csak haverok maradtunk. De azt hiszem mindent ugyanígy csinálnék.


Ha viszont barátságról van szó akkor mindenképpen tartanám a kapcsolatot. Van olyan barátom, akivel már 5. éve nem találkoztunk, de a kapcsolatunk ugyanolyan jó. Csak hát nem tudjuk összeegyeztetni illetve nagy a távolság. De majd találkozunk még.


Én a helyedben azt csinálnám (már ha szereted is, ne csak barátként...) , hogy ameddig úgy érzem várok rá, aztán majd meglátod. Lehet, hogy ki fog ez tartani 4 évig, de lehet, hogy rájössz nem éri meg. Szerintem ezen felesleges még ilyenkor agyalni, majd eldől idő közben.

Vagy ő akarja, hogy te várj rá és addig ne legyél senkivel?

Szerintem az ilyesmit meg kell beszélni. Nálunk pl. le volt tisztázva minden. Persze van akinek az nem fér bele, hogy ha őt is szereti a másik közben mégis múlassa az időt másokkal...

2011. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy várjál rá! Ez butaság! Azt meg te nem tudhatod, hogy holnap milyen pasit fogsz megismerni akibe annyira szerelmes leszel, hogy azt sem fogod tudni egy hét után ki ez a srác! Szóval ismerkedjél, ne áldozd erre az idődet, aztán ha 4 év múlva megkeres és senkid nem lesz akkor össze is jöhettek akár, ami közel sem biztos, mert nem is ismered csak elképzeled valamilyennek ami nem biztos hogy fedi a valóságot. Szerintem erről ennyit! :)
2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az egész úgy, ahogy van. 4 évet egy semmire várni... Olyan meg nincs, hogy 4 évig egyáltalán nem tud eljönni, vagy te elmenni oda, ez kamu.

Van egy finn ismerősöm, akinek spanyol kedvese van, párhavonta elutazik hozzá, így tartják a kapcsolatot. (mondjuk én nem hiszek az ilyen kapcsolatok tartósságában, csak példának hoztam fel, hogy a távolság miatt még lehet találkozni, ha a felek fontosnak tartják)

2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem várnék senkire 4 évet, rengeteg idő!
2011. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!