Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én jártam így, hogy...

Csak én jártam így, hogy anyám makacsságának köszönthetően nem jött össze?

Figyelt kérdés

Történt azt, hogy számomra egy nagyon fontos lány szerelmet múlt nyáron vallott nekem.

Anyám idősebb, és olyan is a gondolkozása, úgy képzeli el, hogy van egy lány aki szeret, csak magamért.

Megkértem, hogy vegyen egy új ruhát, dezodort, borodvát, parfümöt, és egy rendes sport cipőt, hogy rendesen tudjak elé állni ahhoz a lányhoz. Nem vette meg egyiket se, konkrétan hallani nem akar erről, én meg nem akartam büdösen, ápolatlanul, egy lány elé állni, meg szégyenbe maradni, inkább hagytam nem mentem oda hozzá. Próbáltam, neki, bárhogy is mondani, nem vette meg.

De egyszerűen olyan makacs, és régi gondolkozású, állandóan kitol velem, meg nem engem el sehová se.

Nekem meg nem volt semmi pénzem (ha kapok pénzt, rögtön visszakéri), hogy rendbe tudjam magam szedni.

Nyári munkába se enged elmenni, mert ahhoz az aláírása kell.

Gondolom hihetetlenül hangzik, de ez sajnos igaz.

Ünneplő cipőbe járat hétköznapokba, pedig lenne rá való, csak mindig másra költi.

Annyira bánt, az egész, hogy így lett.

Tudom, hogy gáz, de ez van, muszáj volt kiírni magamból. :/

16F


2011. júl. 9. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

"ha kapok pénzt, rögtön visszakéri"

akkor minek ad? :D

2011. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy ne add neki vissza
2011. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

16 vagy, nem 6, nem mindent az anyucinak kell megvásárolnia helyetted. Azt mondtad ad pénzt. Hát akkor mondd h köszi, és irány a bolt hogy megvedd ezeket.

Amúgy nem vagy magyar, mi?

2011. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem lennél előrébb nyári munkával, mégpedig ezért :

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


utolsó komment

2011. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
16 évesen már dolgozhatsz, és sztem nem kell, hozzá szülői engedély, diákmelót simán vállalhatsz, abból meg veszel magadnak egy pár cuccot.
2011. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mimano ***** válasza:
Keress olyan munkát amihez nem kell papír. Én is rengeteg olyan munkát csináltam, persze nem ilyen okok miatt, hanem mert csak ez volt.
2011. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem ad olyan sokat, max egy ezrest, kajára de az aprót is visszaköveteli rajtam.


Nincs a környéken semmilyen nyári munka lehetőség, egy volt, de akkor már márciusban kellett volna jelentkezni.

2011. júl. 9. 18:48
 8/10 mimano ***** válasza:

Akkor sajnos ki kell mondjuk: megszívtad.

Bár nem értem, hogyha a lány szerelmet vallott neked, akkor az úgy történt, hogy nem volt se ruhád, se új cipőd stb... Tehát igazából tényleg úgy fogad el ahogy vagy, nem?

2011. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig egy vicc, hogy erre fogod a lustaságodat.
2011. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és apukáddal nem tudsz beszélni?
2011. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!