Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a felmelegített...

Mit gondolsz a felmelegített kapcsolatról?

Figyelt kérdés
p.l. fél év kihagyás után?
2011. júl. 8. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

99%-ban nem működik.

Az első szakításig általában személyiségbeli vagy életvitelbeli különbségek vezetnek, és ezek hosszú távon nem fognak megváltozni, max néhány hónapig/évig. Egy felnőtt ember személyisége csak csiszolódni tud, de az olyan nagy ellentéteket, amik szakításhoz vezetnek már nem tudja levetkőzni.

Csak abban az esetben lehet hosszú, boldog kapcsolat a vége, ha a szakítást valamilyen külső körülmény okozta, pl. az egyik félnek külföldre kellett költöznie korábban, vagy valami hasonló.

Én így érzem/tapasztaltam a saját és ismerőseim példáján.

2011. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Se nálam,sem a környezetemben ez nem járt sikerrel. A sérelmeket nem tudták megbeszélni, pár napig volt életképes az ilyen.

De ez függ az elválás okától,szerintem ha külső ok, utazás, ösztöndíjjal külföld, stb... választ szét, az teljesen más, úgy esélyes lehet az újrakezdés.

2011. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!