Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek amit...

Elmondjam a barátnőmnek amit tudok? (lent)

Figyelt kérdés

Felvázolva:

A barátnőmnek a barátja írt egy üzenetet egy másik csajnak, hogy összefuthatnának valamikor. Az én barátom meg az a másik csaj jóba vannak, szóval onnan tudja. A barátom pedig elmondta nekem, de megkért hogy ne szóljak bele és ne mondjam el. De én nem érzem helyesnek hogyha titokban tartom ezt. Nem vagyunk legjobb barátnők de elég szoros barátság van köztünk. Szerintetek mi a helyes? Beleavatkozzak? Vagy majd megoldják maguk közt?


2011. júl. 7. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele.
2011. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

ne keverd a kakit.


én még akkor sem mondanám el a barátnőmnek, h megcsalja a pasija, ha 100%ig biztos lennék benne.

az ő magánéletük, a lány majd tanul belőle, ha valami gond lesz. felnőtt ember. ha a srác megcsalja, egy idő után úgyis kiderül.

2011. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyire felszínesek és sötétek a mai emberek. Elvileg egy jó barátság örökre szól, kérdem én, barátom az, aki nem mondja el nekem, hogy átvernek, kihasználnak, satöbbi?

A hozzátok hasonló alakoknak csak ennyit: Dunapart, tarkó, víz. Pusztuljon csak a férgese.

2011. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most ne szolj semmit.Már csak azért is,mert a barátod bízik benned, elmondta neked,te meg vissza élné a bizalmával?Sose bocsájtaná meg neked.
2012. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!