Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek h a pasija lehet dobni fogja?

Figyelt kérdés
A barátom mondta h beszélgettek és előkerült ez a téma. de még nem biztos h a csávó így lép. nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit se tegyél. miért kellene elmondanod? főleg ha nem biztos.
2011. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem sok közöd van a kapcsolatukhoz, sztem hagyd őket békén ezügyben, feleslegesen zaklatnád fel a barátnőd ha mégsem szakítana fele a csávó
2011. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem szerintem ne menj bele egy ilyen szerepbe,

várd ki a végét és csak ha a biztos akkor mond meg neki.

Így legalább biztos hogy nem leszel vész madár.

2011. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, h így akart üzenni, mert tudja, hogy te elmondod. egyik ismerősömmel úgy szakított a pasija, hogy a buszon hangosan ecsetelte, hogy ki akarja dobni a csajt, és persze tudta, h a csaj bnői hallják...
2011. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem meg igenis van közöd hozzá, de csak ha 'legjobb' barátnők vagytok. csak akkor mondj valamit, ha már teljesen biztos vagy abban, hogy megcsalja a barátnődet, és bizonyítani is tudod..
2011. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban élő emberre igaz, hogy a másik lehet, hogy dobja. Mondd inkább, hogy kék az ég!
2011. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,semmi közöd hozzá és ha bármit is szólsz te jársz rosszul.Nem közvetlenül attól hallottad aki ezt mondta és mindenki inkorrektnek fog tartani.Még a barátod is.A rossz hír hozóját soha nem szeretik,a barátnőd sem fogja jó néven venni,ha elmondod neki.Aztán meg lehet hogy a srác meg letagadja majd az egészet és akkor megint csak te válsz hiteltelenné a barátnőd szemében.Ne ártsd bele magad mert a srác nem kért meg rá hogy tolmácsold,és a barátod is csak neked szánta amit elmondott,nem azt akarta hogy továbbadd....Mindenhogyan te kerülsz ki a helyzetből vesztesen ha szólsz bármit is....kell ez neked,valóban?
2011. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!