Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek? átgondoltan válaszoljaatok

Figyelt kérdés

évekkel ezelőtt elvonókúrán leszoktam a drogokról. de megint előjöttek problémák, megromlott anyagi helyzetem és elkopott kapcsolataim miatt most alkohollal próbálok boldogulni. a barátnőm semmit nem tud ezekről, pedig már egy ideje együtt vagyunk.

nem száll a fejembe az alkohol, így ezt nem vette észre. találkozás előtt meg fogmosás, öblögetés és érződni sem érződik.

nem hinném hogy megbízna bennem ha ennyi idő után előállnék ezekkel a dolgokkal.

21f


2010. máj. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a segítségét kéred, akkor miért ne bízna meg benned? Beszéld meg vele őszintén ezt a dolgot.


Sokkal jobb, minthogy úgy derüljön fény a problémádra, hogy egyszer nagyon komolyan berúgsz...


20F

2010. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mértnem hozol nekem kávét?


Apu

2010. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak mert tudom hogy a drogot és a drogosokat nagyon elítéli...

ráadásul régebben még kérdezte hogy van-e vmi amit érdemes tudni rólam. de se ezt sem a problémáimat nem mondtam el ami odáig vezetett

2010. máj. 16. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan nem lenne bátorságom hozzá.

Azt kívánom, hogy neked legyen! Figyelj... Ez egy elég nehéz ügy, egyedül nehezen tudnád legyűrni. Kérj segítséget tőle még időben. Ha szeret, akkor melletted fog állni még a legvészesebb időkben is. A bizalomról pedig annyit, hogy ha magától fog rájönni később, az sokkal inkább bántaná, mintha magad mondanád el neki most.

2010. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
FIGYU,AZ,HGY NEMHOZOL NEKEM KÁVÉT AZ GÁZ
2010. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A drogokról már leszoktál. Miért kellett volna ezt elmondani neki, amikor az már nem létező probléma. Ebbe ne avasd be. Az alkoholizmusról beszélgessetek és kérj segítséget. Érdemes lenne komolyan foglalkoznod ezzel, mert az nem megoldás, ha valami gondod van azt csak bódult állapotban bírod elviselni.
2010. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szeret meg ért és segít a többiek leirták a lényeget:)

De inkább te mond el neki..

2010. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!