Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek amit...

Elmondjam a barátnőmnek amit tudok? (lent)

Figyelt kérdés

Felvázolva:

A barátnőmnek a barátja írt egy üzenetet egy másik csajnak, hogy összefuthatnának valamikor. Az én barátom meg az a másik csaj jóba vannak, szóval onnan tudja. A barátom pedig elmondta nekem, de megkért hogy ne szóljak bele és ne mondjam el. De én nem érzem helyesnek hogyha titokban tartom ezt. Nem vagyunk legjobb barátnők de elég szoros barátság van köztünk. Szerintetek mi a helyes? Beleavatkozzak? Vagy majd megoldják maguk közt?


2011. júl. 7. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Összefutnak?! Ésss? Akkor mi van ebbe?

Én férjem naponta fut össze jó pár női ismerőssel, még se kell aggódnom.


Az összefutás nem feltétlen jelenti azt, hogy megcsalja majd a bnőjét a srác.


Ne avatkozz bele, még akkor se, ha közöd lenne a dologhoz. Ez az ő dolguk.

2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Várd ki a végét.. Ha randi lesz akkor szólj, ha csak egy szimpla találka akkor fölösleges.. Szerintem..
2011. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg. Mindig a hírvivőn csattan az ostor elsőre.
2011. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell beleavatkozni,te csak jót akarsz,de hidd el hogy később neked lesz bajod belőle.
2011. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért örülnék ha a barátnőm egy ilyen esetet elmondana. Mégha nem is találkoznak igazán, miért ne tudhatna róla. Főleg ha a pasi nem mondja el biztosan van valami hátsó szándéka. Te vagy a legrosszabb helyzetben, mert tényleg mindig a hírvivőn csattan az ostor. De kérdés, megéri-e?
2011. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell szólni, ez az ő dolguk, nem kell beleavatkozni.
2011. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Remélhetőleg a barátnőd is olyan bölcs, mint Szókratész:


Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt.

Egy nap egy ismerősével futott össze az utcán, aki azt mondta:

- Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról?

- Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész. - Mielőtt bármit mondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják tripla szűrőnek. Az első szűrő az Igazság: Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz, igaz?

- Nem - válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla, és...

- Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy sem. Most próbáljuk meg a második szűrőt, a Jóság szűrőjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?

- Nem, épp ellenkezőleg...

- Szóval - folytatta Szókratész -, valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz. Semmi baj, a harmadik szűrő még

hátravan: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

- Nem igazán.

- Nos - vonta le a következtetést Szókratész -, ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?

Ezért volt Szókratész egy nagyszerű filozófus, és ezért tartották igen nagy becsben.

2011. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de én személy szerint ku.rva sza.rul érezném magam ha kiderülne, hogy a pasim a hátam mögött egy másik csajjal találkozik, ráadásul erről rajtam kívül mindenki tud és szépen mindenki az arcomba röhög meg hülyének néznek. Főleg egy állítólagos barátnőtől várnám el,hogy elmondja. Nyilván nem a barátnőmre fogok haragudni... Ezek után még azt is meggondolnám,hogy a barátnőmmel tartsam-e a kapcsolatot mert ezek szerint rá sem lehet számítani, mert annak falaz aki engem átvág...

21/L

2011. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetertek Agika 86al teljesen igaza van, ne avatkozz bele!ha ebbol meg nagyobb dolog lesz a srac ugy is kimagyarazza magat es ugy is te leszel a kapcsolatromblo!foleg ha nem is vagytok legjobb baratnok. Nincs miert!
2011. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom próbálj puhatolózni a barátnődnél,hozd szóba azt a másik csajt,hogy megtudd vajon a barátnőd tud e valamit arról,hogy a barátja jóban van ezzel a csajjal,persze csak óvatosan. Aztán várj ki. Lehet,hogy csak barátok,persze az is lehet,hogy a fiú akar valamit a csajtól. Ha megbizonyosodtál,hogy a pasi görbe utakon jár,csak akkor szólj!


26/N

2011. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!