Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok lehetne bármi...

Csajok! Nálatok lehetne bármi egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
26 éves, még sosem volt kapcsolata, ezáltal nagyon félénk. Szexuális kapcsolata sem volt még és még nem is csókolózott. Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Szóba jöhetne?
2011. júl. 7. 10:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, nem tartom magam túlzottan félénknek, merek kezdeményezni ha úgy hozza a helyzet, de az átlagnál nem vagyok rámenősebb.

Elég nagy baj h az ilyen tapasztalat hiánya miatt leírják az embert, hiába kezdeményez, pont emiatt nem lesz kapcsolata.

Simán lehet az is h a körülmények kevésbé kedvezőek számára,aki tetszik neki az mást szeret, aki meg őt szereti az nem tetszik neki.

Nálam is így volt, az elvárásaim nem nagyok, leginkább magamhoz hasonló lányt keresek.

Az utóbbi pár évben meg az okoz gondot h nincs stabil társaság, mire összebarátkoznék egy csajjal már elsodor az "élet".

Úgy vagyok vele h előbb összebarátkozok az illetővel aztán kezdeményezek, csak ez a körülmények miatt megszakad.

Az csak a filmekben válik be h nem is ismered de "első látásra szerelem" és szerelmet vallasz.

Egyszer azt is kipróbáltam és természetesen kosarat kaptam.


Lényeg h csak a "tapasztalat" hiánya semmivel nem teszi rosszabbá az illetőt.

2011. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor belevághatsz, ha tetszik a pasi, lehet Te kellesz neki, hogy kicsit bátorodjon, ha ezen kívül nincs más olyan, amiért elbizonytalanodnál, akkor próbáld meg!!!
2011. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%

Végül is megtalálja a zsák a foltját. De egy olyan nő aki boldogan és nem unalmasan akar élni ÉÉLLNNII. Az biztos nem fog kikezdeni egy ilyen fiúcskával.

Egy ilyen fiúnak ugyan ilyen gondolkodású beálitottságú lány kell.

2011. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Hátöööö... szóbajöhet, de tanítani én sem tudnálak, mert ugyanez van pepitában :D (22 vagyok)... sztem ebben semmi gáz sincs, van, aki előbb ér, van, aki később, van, akire nem talál rá a szerelem addig... :).
2011. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha nem is lesz semmi kettőtök közt egy csókot azért adhatnál neki hátha ez megtöri a jeget nála.
2011. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, hogy "érintetlen" és nekem kell tanítani.

De ha nincs szerelem, akkor nem bíbelődök vele.

2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Összejöttetek azóta? :D
2011. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!