Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok lehetne bármi...

Csajok! Nálatok lehetne bármi egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
26 éves, még sosem volt kapcsolata, ezáltal nagyon félénk. Szexuális kapcsolata sem volt még és még nem is csókolózott. Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Szóba jöhetne?
2011. júl. 7. 10:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a páromról olvasnék, csak ő 22 éves , kicsit fiatalabb, mint te. Amint látod, ő megtalálta a saját kis foltját személyemben.(:

20/L

2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%

Az első kérdésem az lenne, hogy miért nem?

Így belegondolva nem valószínű, mert ha egy nőnél sem mer kezdeményezni, akkor milyen férfi ő? Egy nyuszi még aranyos a legelején, de később már idegesítő és zavaró.

2011. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%

hááátt... idővel biztosan kiütközne ez a dolog máshol is.


sokat elmond egy pasiról, ha 26 évesen még itt tart. nagyon félénk és gátlásos lehet, és gondolom ez az élet többi területén is érvényesül nála.

pont ezért nem kellene. nem csak 1 aspektusból kell megvizsgálni egy embert, hanem nézni kell a dolgok hátterét.


valamelyik nőnek persze ez kell. hogy ő "idomítsa" a pasit, a saját igényeire formálja. én jobban szeretem a kiforrottabb személyiségeket, sokkal nagyobb kihívás meghódítani egy olyan férfit, aki tudja mit akar. és ez persze szexivé is teszi a szememben.

2011. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%

Kifejezetten utálom, ha egy pasi töketlen, még akkor is ha szerelmes vagyok bele. Nálad pedig nem az a baj, hogy 26 évesen szűz vagy, hanem az, hogy eddig és szerintem ezután is félnél akármit is tenni azért, hogy ne legyél az többé. Ugyanúgy, ahogy a férfiaknak nem tetszik, ha egy lány nem nőies, úgy nekünk sem jön be egy pasi punci.


De biztos találni fogsz hozzád hasonló éretlen szexuális életű egyedet, akivel 26 évesen elkezdhetik azokat a dolgokat megtapasztalni és tanulni, amit más már 16 évesen mert.

2011. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Én is inkább előnyben részesítem az ilyen pasikat, nem a rámenőseket. De nálam ez nagyon függ attól, hogy pl ha lány közelében van akkor látszik rajta hogy milyen ideges, dadog, alig mer megszólalni? Mert ha ilyesmi akkor nálam felejtős...valakinek biztos így fog tetszeni :)

De ha szimplán azért mert nem volt alkalom, vagy ha lett volna is de nemet mondott mert kicsit félt és idáig húzódott akkor ilyen szempontból nem hátrány.

Persze ezek akkor érvényesek ha be is jön :)

2011. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

11.21-es


Te mekkora gyökér vagy! Siralmas!

2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
11:27 Hagyd szegényt, a %-ja magáért beszél. ;D
2011. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ém ismerek olyat, aki 42 évesen szűz a barátnőmre nyomul, állítólag lett volna esélye fiatalabb korában elveszíteni a szüzességét, csak az anyja tiltotta a csajtól:-D, meg egy másikat is ismerek, ő 33 éves. A közös bennük, hogy munkatársak a hétvégi melójukba, munkamániássak( a munkával kompenzálják a hiányukat), mindketten a barátnőmre nyomulnak, előszőr a 33 éves, most a 42 éves, mind ketten tanyán élnek, mindketten a szüleikkel laknak, mert erre a válasz, addig nem költöznek el otthonról, amíg nem lesz nőjük, csak az a baj, hogy olyan mintha szemellenzőt hordanának, csak a barátnőmet lássák, meg se próbálnak más nőt találni, pedig a barátnőm világosan megmondta nekik, hogy soha nem akar tőlük semmit, mert nem vonzódik hozzájuk, de ez megy már évek óta!!! Szóval kedves kérdező, Te még nem vagy lemaradva semmiről, ha nem leszel ilyen szemellenzős, meg ilyen túlságosan nyomulós, mint ez a két férfi, hamarosan megfogod találni azt a csajt, akit szeretsz és aki viszont szeret, csak egy kicsit légy bátor!!! Sok sikert!!!
2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyébként megtudnák venni a házat, mert több milliót összegyüjtöttek a több évtizedes munkájuk során, a barátnőmnek állandóan vettek ezt-azt, de azt hitték a szeretetet meg lehet venni!!! Szóval ők kicsit ilyen nagyzolósak!!!
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de légyszi ne csak a kérdést olvassátok el, kicsit korábban írtam egy kommentet, abból kiderül, hogy én vagyok a nő, ez az említett pasas pedig aki akar tőlem valamit.
2011. júl. 7. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!