Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok lehetne bármi...

Csajok! Nálatok lehetne bármi egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
26 éves, még sosem volt kapcsolata, ezáltal nagyon félénk. Szexuális kapcsolata sem volt még és még nem is csókolózott. Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Szóba jöhetne?
2011. júl. 7. 10:54
1 2 3
 1/27 skarma ***** válasza:
72%
Persze, ha szeretem, semmi sem számít.
2011. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen pasit előnyben részesíteném a többivel szemben :-)
2011. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
én nem hiszem. jobban szeretem a rámenősebb fiúkat. de szerintem minden zsák megtalálja a foltját előbb-utóbb, így találsz majd hasonló félénkebb lányt akivel jól meglesztek.
2011. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ eddig miért nem? Egy jó pasinál nyilván nem zavarna h nem smárolt meg nem szexelt még.... Ha meg nem jó pasi akkor meg nyilván nem emiatt nem kezdek vele mert h még nem csinált semmit, hanem mert nem jön be
2011. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

"""Persze, ha szeretem, semmi sem számít."""

Te már akkor szerelmes vagy amikor még nem is jártok?


Meg barátom ez rossz topik. És nekem furcsa az ilyen férfi vagy kisfiú. Miért nem volt eddig senkije? Miért még szűz? Miért nem volt még nővel dolga? Miért?

Ha 16 éves lenne akkor ez normális lenne. De 26 évesen....

Ott valami gond lehet.

2011. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De ha még nincs szerelem, igazából csak ismerkedés?! Neked kell tul.képp megtanítani a dolgokra? Csajok, én komolyan hülyén érzem magam és szégyenlem is a kérdést, sokáig gondolkoztam, hogy egyáltalán kiírjam-e. Jó az ha egy pasi olyan kis aranyos és nem nyomulós, de mikor már olyan közel vagytok egymáshoz, hogy a szájatok szinte összeér, de még akkor sem teszi meg a dolgot és amikor végre megteszi, akkor is rájössz, hogy egyáltalán nem tud csókolózni, kicsit olyan inogtató.
2011. júl. 7. 11:02
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
hááát.. nem. Talán lepontoztok, de én nem tanárnéninek szegődtem. HUSZONHAT évesen? Azért az mégiscsak nagyon-nagoyn különös, hogy egy csók se jött össze neki, ennek nagyon komoly lelki okai kell, hogy legyenek, nem szabad azokat a szőnyeg alá söpörni...
2011. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 skarma ***** válasza:
55%

első vagyok.

Vki belém kötött, és csak közlöm hogy sosem járnék olyannal akit nem szeretek.

2011. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen! en ismerek olyan sracot aki 23eves koraig ra sem mert nezni a lanyokra es nagyon visszafogott volt, jo pasi, es aranyos volt mindig, de valahogy a lanyoktol mindig felt. Es majdnem ket eve megismert egy lanyt es azota teljesen felszabadult es elik az eletuket. Mintha kicsereltek volna, ugy nez ki az ilyen sracoknak szukseguk van arra, hogy valaki bemutassa az elet bulis es kicsit huncut felet is. Es hidd el nekem az ilyen srac nagyon tud szeretni es akar tanulni toled! Ugy tudod tanitani es formalni ahogy szeretned!Ez egy jo lehetoseg a boldogsaghoz es arra is, hogy te is tanulj tole:-) ha belevagnal szerinted nem bannad meg!Sok sikert kivanok!
2011. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Neeeem baj, sőt, übercuki, főleg egy olyan lánynak, aki szereti hordani a nadrágot.

<3

2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!