Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Nagyot hibáztam?

Vélemény? Nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu akivel régen jártam.Nem volt hosszu kapcsolat,én szakitottam.Hiába tett meg mindent nem tudtam megszeretni.Ő nagyon komolyan gondolta,összeköltözés,házasság.10év volt köztünk a korkülömbség,én akkor voltam 18éves.

Soha nem hazudtam azt neki hogy szeretem őt,tudta mit érzek,csak reménykedett.Előttem 4éveig nem volt kapcsolata,azelőtt egy hosszu kapcsolatának lett vége.

nos ez a fiu szakitásunkor azt mondta én voltam az utolso esélye,nem akar másik kapcsolatot elege van.

5évvel ezelött irt egy sms-t,leirtam mi van velem,visszakérdeztem de választ már nem jött.

Most jön a lényeg.

Megtalaltam facebook-on,bejelöltem,ő visszajelölt.Megkérdeztem mizujs vele.

Azt irta,befejezte az egyetemet,velem ellentétben nincs kapcsolata és nem is tervezi,hisz megmondta hogy én voltam az utolsó esélye.

Mostmár bánom hogy irtam neki,nem rossz szándékbol tettem.Szakitásunk óta eltelt 10év,nem gondoltam hogy még mindig "engem hibáztat".

Szerintetek hibáztam hogy irtam neki?Olyan lelkiismeretfurdalásom van most.


2011. júl. 6. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de bírom az ilyen mártírkodós embereket!! Ne foglalkozz vele, az ő baja, ha 10 éve nem tud ezen túllépni. Neked ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2011. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd az O" toketlense´ge´t Magadra kivetiteni!!! Ha ilyen eletfelfogasa van, talan jobb ha nem orokiti a genjeit...
2011. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzelmi zsarolásnak hívják, és amint látom hatásos. Hagyd a csudába, nem okoztál neki semmilyen veszteséget ami miatt nem tudna barátnőt szerezni (nem törted el az orrát, hogy most csúnya legyen stb) szóval innen már nem a te gondod. Azért nincs barátnője, mert NEM IS KERES IGAZÁN, könnyebb mást hibáztatni....
2011. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira akarna, lehetne barátnője, de ő nem szeretne. Inkább téged hibáztat. Akkor maradjon csak magányos, megérdemli.

Te viszont élj boldogan, nehogy már egy ilyen idi.óta miatt legyen lelkiismeret furdalásod!

2011. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért hibáztál, mert most lelkiismeret-furdalásod van emiatt.

Nem kell magadra venni. Átérzem a helyzetet, nekem is van olyan exem, aki képtelen új kapcsolatra, igaz azóta nem telt el tíz év, csak öt. Ennek ellenére van annyira intelligens, hogy nem engem okol emiatt.

A te exed magának csinálta a bajt, elhatározta, hogy nem lesz más kapcsolata. Ez az ő dolga. De mivel ő találta ki, ehhez neked a világon semmi közöd.

Egyébként undorítónak tartom azt, aki a saját élhetetlenségéből adódó sikertelenségét másra próbálja fogni. Már az is szánalmas, hogy "utolsó esély"ként egy tíz évvel fiatalabb lánnyal kezd, de hogy utána tíz évig siránkozik, ez rémes. Nem csodálom, hogy egy nő sem marad meg ilyen pasi mellett.

2011. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te tehetsz róla. Ez az ö "hibája", hogy nem tudta feldolgozni, hogy szétmentetek.

Én 3 évvel ezelött jártam két sráccal, egyikkel 2 hónapot, másikkal másfelet.

Nos, az egyik ilyet írt nekem nemrég, hogy úgy tönkretettem, hogy utánam nem tudott szerelmes lenni senkibe, és ezt valahol köszöni nekem, mert egyik szakítás sem fájt neki.

Még én éreztem magam rosszul...itt is ugyanaz volt a szitu, hogy nem tudtam megszeretni.

A másik srác ugyan együtt van egy lánnyal, de a múltkor ironikusan ilyet kérdezett:

És milyen érzés anyának lenni? (ö gyereket akart tölem, én nem, de a férjemtöl viszont igen, már van egy kislányunk)


Ezekkel igazából nem tudok mit kezdeni.

Szerintem te se rágd magad ezen. Ami nem megy, azt nem kell eröltetni. Hidd el ha egyedül marad az nem miattad lesz, hanem saját maga miatt!

2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hibáztál. akkor hibáztál volna,hogyha vele maradsz. mert akkor boldogtalan lennél. és csak a te boldogságod fontos!

ő meg egy lúzer. mi az hogy te voltál neki az utolsó esélye? ha jól számolom,ő akkor volt 28éves....:-s

2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hibáztatott akkor mert nem adtam neki több időt,bármenyire is akartam megszeretni nem ment.

Kőltségekbe verte magát,állandoan ajándékot hozott,nem csak nekem a szüleimnek is.300km re lakott tőllem,volt hogy 3órahosszáért lejött hozzám.Mivel nem akartam kihasználni szakitottam,ugysem tudtam volna megszeretni.

2011. júl. 6. 08:46
 9/13 anonim ***** válasza:
jézusom, de ismerős! Tavaly pont így voltam egy sráccal, én is 18 voltam, ő 28, folyton csak sajnáltatta magát, hogy ááá ő senkinek se kell, neki is azelőtt egy négy éves kapcsolata ért véget, szóval nagyon is ismerős, amit mondasz, de én nem jöttem össze vele (szerencsére). Aztán idén szerelmet vallott (de azt is gyáván, hogy hááát ööö több ez mint barátság, de jaj nem tudom és félek, meg ilyenek), és mikor szerettem volna, ha megmondja, hogy ezt miért mondta el (mert azzal jött végig a LEVELÉBEN, hogy óóó ő nem akar semmit, de akkor meg miért mondta el?!) akkor meg vérig sértődött, hogy én egy érzéketlen undorító liba vagyok. Szóval ne hagyd magad lehúzni az ilyen ... emberek által, jó?
2011. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még az is lehet,hogy van,vagy azóta volt már több barátnője is,csak egyszerűen jól esik neki,ha még mindig fel tud ezzel kavarni téged!

Nem kell vele foglalkozni,mindenki ott cseszi el az életét ahol,és amivel akarja. Ha tényleg miattad nem ismerkedik,az már az ő baja. Te megbeszélted vele anno,elmondtad amit éreztél,ennél több nem kell! Majd csak felébred egyszer...


26/N

2011. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!