Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Nagyon nagyot hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nagyon nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek az egyik ismerősöm "elszólta" magát, hogy tetszik nekem. Egyszer, közvetlenül ez után beszélgettem a sráccal, de csak semleges témákról, de ez már 3 napja volt. Azóta nem is láttam, nem is beszéltünk, és félek, hogy nem tetszem neki, vagy elrontottam az egészet. De amikor beszélgettünk, akkor meg úgy nézett rám, mintha érezne valamit.. nem értem a helyzetet. Ti mit tennétek, vagy mi a véleményetek?
2010. dec. 10. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát én a srác helyébe rádstartolnék :D
2010. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, lehet, hogy csak megijedt. Nem mindig hátrány, ha megtudja az illető. Bár ki tudja. De nem hinném, hogy elrontottad, ez nem lehet hátrány, sőt, ha tetszel neki, akkor ez még egy lökés is lehet. Várj még egy kicsit. Vagy, ha elég bátor vagy, esetleg beszéld meg vele. Sok szerencsét:)
2010. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!