Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs pénzünk de a cigaretta...

Nincs pénzünk de a cigaretta akkor is a lényeg?!

Figyelt kérdés
Anyu folyamatosan ezt csinálja, itt van hónap vége, alig van pénzünk a megélhetésre, de az 500 forintos cigarettán megy a harc.. Tesóm és anyám, "nekem egy 8 szálat rakjál ám félre" mikor mondom neki hogy szinte nincs mit ennünk akkor meg jön a válasz "ne dumálj, nem te keresed meg a rá valót" az egy dolog, de Ő panaszkodik mindig hogy nincs pénzünk..
2011. júl. 3. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez durva amúgy tényleg.. Én szerencsére nem cigizek, de tapasztaltam, hogy aki rászokott, inkább éhen hal, de cigire legyen. Ha azt veszed olyasmi függést vált ki mint a drogok.. Pláne ha valaki évek óta nyomja.
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
cigifuggo, masok alkohol, dog, akarmi. Ha ez nincs megadva, olni is tudnak erte.
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Hónap eleje van, de ez mindegy.Úgysem tudsz semmit sem csinálni, ha meg akarják venni, meg is veszik.
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyu élettársával is így van. És akkor elszív naponta 2-3 dobozt, mert folyamatosan ott lóg a szájában, még akkor is amikor rohadtul nincs rá szüksége, és már 10-15 éve nem tudott venni egy rohadt zoknit, és egy darab farmerja és 2 pulcsija van, de persze, azért el kell költeni naponta 1500-at cigarettára. Nem normális..
2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a cigaretta meg a pia a legfontosabb...
2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja tényleg hónap eleje :-) Bocsi!! Igen én is azt vettem észre hogyha nincs még belekötnek a fába is.. És az van rá mondva mert ideges vagyok..
2011. júl. 3. 16:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok, itt nálunk is a cigi a fontosabb. Anya meg apa nem vesz nekem semmit szinte, mert nincs pénz rá. Persze lenne, ha nem a cigire költenék.

15/L

2011. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Függőség, én kávéfüggő vagyok, ami lényegesen olcsóbb, de az a minimum, hogy azt megvesszük.
2011. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én is észrevettem, mikor egy hajléktalan cigivel jött oda kéregetni, mert ő éhen hal... ott pöfékelt, mikor látta, hogy kismama vagyok. Lazán megmondtam, hogy menjen már arrébb azzal a bűzrúddal, és máshol ölje magát vele, ne nekem beszéljen az éhségről, mikor egy vajjal és egy kenyérrel jövök ki a T**coból...(épp az hiányzott otthonról)
2011. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Nézd, anyukád stílusa nem valami kedves, de abban egyébként igaza van, hogy ő dolgozik meg a pénzért. Ha veszélyezteti a fejlődésed, akkor megfelelő helyen (család- vagy gyermekvédelmi) jelentkezz, de ne akard te megszabni, mire mennyit költ.

Mondom ezt függetlenül attól, hogy nem értek egyet azzal, amit csinál!

2011. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!