Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy hogy valakit...

Voltál már úgy hogy valakit bemutattak neked, aztán elfelejtetted a nevét? (családtag bemutat neked valakit)

Figyelt kérdés
Most bemutatotta egy ismerősöm a feleségét,én meg már elfelejtettem a nevét.Ez annyira ciki.
2011. júl. 2. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, 5 másodperc múlva nem emlékszem legtöbbször:-)Utána kínos, mert kerülöm a megszólítást addig, míg ki nem derül még egyszer a neve.
2011. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
volt,elég gáz is volt XDD én is ugyanezt tettem,mint az első válaszoló
2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor én is így leszek:).Volt még rajtam kivül 2 nő is akinek bemutatta a férfi a feleségét.De nem akarom tőlük megkérdezni,mert akkor is ciki...
2011. júl. 2. 21:34
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Többször jártam már így, de ha kedvesen ezt mondod: Ne haragudj, elárulnád mégegyszer a keresztneved - eddig nálam bevált, kaptam egy mosolyt, meg egy keresztnevet. Semmig gond nem volt.
2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Párom olyan hogy pár perc múlva nem tudja a nevét. De az arcmemóriája is -1000. Leáll valakivel beszélgetni, utána megkérdezem, hogy ki volt és nem tudja, de valahonnan ismerős
2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én ettől sokkal gázabb vagyok mert irtó rossz a névmemóriám :D képzelheted.. szóval elsőre senki nevét nem jegyzem meg. viszont az arcmemóriám kiváló, mondjuk nincs sok hasznom abból h évek múltán is felismerek mindenkit de ez van :D
2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
ez gyakran előfordul, mert bemutatkozásnál sokszor nem a névre szoktunk figyelni
2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem mindig ez fordul elő, de én ezt be is szoktam vállalni. Amikor meg akarom szólítani, rákérdezek: "bocs, mi is a keresztneved?" és megoldva a gond.

Eddig senki nem neheztelt érte, mert hitelesebb ez, mint tökélyt játszani.

2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
én csak az olyan embereket jegyzem meg, akik "különlegesek" (az arcuk), tehát nem mindennapi, de még az ő neveiket is elfelejtem XD egy idő után már mindenkiről tudom, hogy ki-kicsoda, de először csak a különlegeseket :D
2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én már a bemutatás pillanatában elfelejtem a neveket!
2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!