Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz Olivérrel tárgyalta...

Alekosz Olivérrel tárgyalta meg az új műsorban való részvételét, úgy ahogyan azt nekünk tegnap bemutatták?

Figyelt kérdés
Nanemá!
2011. máj. 9. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ez csak a formaság kedvéért volt. Miért mégis mit gondoltál,hogy majd megmutatják,ahogyan az rtl fejeseivel beszéli meg mennyi pénzt markolhat fel érte?


Nanemá! :)

2011. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, a formaság kedvéért UTÓLAG felvéve? :)
2011. máj. 9. 12:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem is utológ, de feltűnően kamerák előtt, ahol viselkedik az ember, nem kérdez, nem mond olyanokat, amit nem "illik". Pl. pénz, részletkérdések, mikor, hogyan, mennyi ideig.
2011. máj. 9. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már biztos hamarabb megtudta hogy lesz egy új műsora és nem most! Nehogy elhiggyétek már hogy elkezdenek úgy egy műsort reklámozni hogy a főszereplő nem tud erről. Ez egy hülye mese.
2011. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se lepődnék meg azon, ha véletlenül kiderülne, hogy már a villába megtudta ezt. De szerintem ha nem is tudta akkor se lehetett volna neki nemet mondani, mert olyan szerződésbe áll az RTL-el.

Az amit bemutattak, hogy így tudta meg, hogy műsora lesz az vicc volt:) Legalább úgy megcsinálhatták volna azt a felvételt, hogy ne legyen ennyire feltűnő, hogy meg van játszva...:)

2011. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a felvétel nagyon gáz volt:S

Szerintem már tudták nagyon jól, mielőtt beköltözött a villába, hogy ebben az emberben minden adott egy ilyen műsorhoz, amit azzal a bányarém nővel végül lefújtak, csak kivártak.

2011. máj. 9. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen bizti Oliverrel targyalta ezt meg,amikor Oli bent volt vendegkent.Ez csak formalitas volt.


Bar azt is el tudom kepzelni hogy mielott bement mar akkor tervben volt ez,ez magyarazna a hihetetlen csajozasi maniajat,az meg magyarazna hogy miert kellet neki ilyen musort csinalni.

2011. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!