Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miert playbackeltek a Valo...

Miert playbackeltek a Valo vilagban amikor bemutattak a 2 szamot?

Figyelt kérdés
szerintem ez egy eleg rosz dontes volt,hisz ha egyszer eltudtak enekelni akkor ezuttal is meg kellett volna..nem??
2011. márc. 6. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyaaaan,ez Magyarország!:D Mi vagyunk a playback királyai!:D Nem is értem mit vártunk,szerintem szánalmas volt,mert egyik sem énekes,nem is azért csináltál,akkor meg sokkal eredetibb lett volna ha legalább kicsit énekelnek... :D
2011. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:
0%
Még a playbackelést is szörnyen csinálták, biztos nagyon élvezetes lett volna egy élő előadás.
2011. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Thurston ebben igazad van,de akkor is már szánalmas,hogy nálunk az a magyar zene ,hogy idióták tátognak egy hülye szövegű dalra. :D

Ez meg ugye elvileg nem egy komoly szám lett volna,szóval semmi szükség nem volt arra hogy ilyen komoly playback-produkciót nyomjanak. :D

DE igaz,így is meg úgy is gáz.:D

2011. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
42%
Ja, végülis erre akartam kilyukadni. Alapból baromság volt ez a zenehét.
2011. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egyik sem énekes, és borzalmas hangjuk van. Tudod, amit felénekeltek azt feljavították, nem is kicsit, élőben pedig azt nem lehet. De nem is titkolta senki, hogy playback.
2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sz*r hangal mit tehetnének..

és énekesek , előadók több évig tanulják gyakorolnak


ez a playback is nehezen jött össze..

2011. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!