Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már sírni a férjedet/...

Láttad már sírni a férjedet/ barátodat? Miért sírt?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Csak kíváncsiságból:)
2011. júl. 2. 20:40
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
92%

Sziasztok!

Én 1-szer láttam sírni a férjemet mikor hazatért 1995 december 24.-én igaz akkor mindketten sírtunk a szüleivel együtt .1991-ben a szerbek erőszakkal besorozták ,megjárta Vukovárt , '92-ben repesz fúrodott a vállába,'94-ben súlyos has lövést kapott de túlélte és a háború lezárásával hazatért .Ő akkor 18éves volt én 17 éves,Most ő 38F én 37L.

2011. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Egyszer. Játszottunk, hülyéskedtünk, ő elég határozottan megfogott. Nem volt agresszív, csak megfogott, én meg mondtam neki, hogy engedjen el, de azt hitte, csak nyafogok és hülyülök, szóval nem engedett el. Erre én megijedtem és (lehet szégyen, de) elsírtam magam, mire ő annyira megijedt attól, hogy bántott, hogy ő is elsírta magát. XD Így utólag nagyon buta helyzet, de akkor egymással szemben ülve zokogtunk.

én 19/L, ő 21/F

2011. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:19


Úristen, ez nagyon durva! Még jó, hogy túlélte, nem csoda, hogy sírtatok ilyen helyzetben:(

2011. júl. 3. 08:07
 34/36 anonim ***** válasza:

23 eves koromban a 18 eves baratommal szeretkezes kozben a boldogsagtol egyutt sirtunk, én kezdtem. :)

(Mással még nem sirtam ebben a helyzetben egyutt, csak én egyedül.)


Aztan 26 eves koromban a 22 eves baratom (ő egy masik fiul, nem az elozo) miattam, mert ugy erezte, hogy nem erzem át a szerelmét, és tehetetlen.

2011. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 08:07

Hát igen nagyon , de utána nehezebb volt ,rémálmok ,nem tudott aludni sokáig, nehezen de túléltük most van három szép gyermekünk 2 lány 1 fiú.

Amikor hazaért(4 éve nem láttuk egymást) egész éjjel átölelt a kanapén ,én aludtam és ő csak nézett .Reggel nem akart elengedni, azt mondta hogy be akarja pótolni az elvesztett időt.



Nóra

2011. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
igen, láttam már sírni, nem is kevésszer, nem sírós, de ha valami megható filmet nézünk állatokról, akkor lazán elsírja magát:) amikor meghalt a mamám, illetve azt hitte, hogy szakítani akarok vele:) pedig nem:) de engem nem zavar:)
2011. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!