Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már sírni a férjedet/...

Láttad már sírni a férjedet/ barátodat? Miért sírt?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Csak kíváncsiságból:)
2011. júl. 2. 20:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem, elmondása szerint több mint 20 éve (gyerekkora óta) nem sírt, pedig nagyon szeretne tudni. Szerintem nem jó dolog ez. 4 éve vagyunk együtt. 30N/32F
2011. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%
Igen láttam sírni, már többször is. Mindannyiszor azért, mert elég rossz gyermekkora volt, és néha ez eszébe jut, kb évente 1-2-szer, hogy sem a bátyjával nincs jó kapcsolatban, sem az anyukájával még a mai napig sem és hogy csak én vagyok neki egyedül - ilyenkor általán én is elkezdek vele együtt könnyezni - általában ez ilyen nagy lelkizések során történik meg. De engem egyáltalán nem zavar, jó néha így lelkizni vele kicsit...
2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Igen láttam sírni a barátomat.Mikor az anyukája kórházba került meg mikor összeverekedett egy fiúval és ezt egy rendőr épp látta aztán jól helyretette. Mikor nekem mesélte elsírta magát.16/L
2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Igen, láttam sírni a barátomat családi okok miatt... Nagyon megrendítő volt. Kettőnk közül én vagyok az, aki nehezebben mutatja ki az érzelmeit, és a mai napig nem vagyok biztos benne, hogy jól reagáltam-e le, amikor sírva fakadt. Egyszerűen megbénított, amikor sírni láttam. Nem azért, mert ezt szégyennek tartom, hanem mert fogalmam sem volt, mit kéne tennem abban a szituációban. Sajnos magamból indulok ki: én nem viselem el, ha ilyen helyzetben babusgatnak, szeretek elhúzódni, és gyorsan túl leni az egészen. Így amikor elvonult a másik szobába, én nem mentem utána (hozzá tartozik, hogy társaságban voltunk). Képtelen lettem volna akkor bármit mondani neki, vagy a szemébe nézni. Úgy éreztem, hogy legszívesebben még messzebb futnék sírva, mint ő: egyrészt azért, mert közel állt hozzám a családja, és engem is felzaklatott az a probléma, másrészt nagyon-nagyon fájt, hogy őt szenvedni látom emiatt, és legjobb akaratom ellenére sem tudok neki segíteni :(

Már nem vagyunk együtt.

24/N, 28/F

2011. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen,amikor az első gyermekünk született.

Aztán amikor kiment Írországba dolgozni.

Másnap már vissza is jött,mert nem bírta nélkülünk.


4 gyerekes Anyuka

2011. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Igen amikor kibékültünk/összejöttünk.Féléves titokban járás után.(Mindkettőnknek volt más barátja,barátnője)

Nagyon szeretem,mai napig együtt vagyunk. Ez 5éve volt,14hós lányunk van. Mi 25L ill 26F

2011. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
De édes... Az én párom is kint van külföldön, és nagyon nehéz, itt inkább én könnyeztem eleinte elég sokszor. Bár nekünk gyermekünk sajnos még nincs, de így is rettenetesen nehéz. De tudom kettőnkért teszi, és azért, hogy utána jöhessen a kis lurkó
2011. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Igen, láttam a barátomat sírni, méghozzá akkor, amikor el szakítani szeretett volna velem, és új életet akart kezdeni.

Elköltöztem... 2 napig bírta. :)

2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Igen,amikor egy cégnél dolgoztunk és féltkenykedtem(nem tetszett 1-2 dolog),és veszekedtünk,akkor gondolta hogy szakítani kellene,de ezt kb rá 4évre tudtam meg hogy akkor felmerült benne.Akkor sírt,de nem úgy takargatta egy kicsit.De azóta is eggyütt vagyunk.:)Nemsokára 5 évesek leszünk.
2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

igen, mikor meghalt a nagymamája :(

28/N 29/F

2011. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!