Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már sírni a férjedet/...

Láttad már sírni a férjedet/ barátodat? Miért sírt?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Csak kíváncsiságból:)
2011. júl. 2. 20:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%

Igen láttam. Általában mikor veszekszünk és megbántódunk, mert mi ilyen hülyén marakodunk, hogy a végén sírunk, mert állandóan megbántjuk egymást.


Mamája mikor kórházban volt azért is sírt, de általában a veszekedés miatt.

Ő 20/F én 22/N

2011. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Soha, 3 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a barátomat az ok ugyanaz volt mint Kései Siratónál!
2011. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem zavarna, ha így lenne. Érzelmi zsarolásból, hisztiből ne sírjon, de ha oka van rá, nyugodtan borulhatna a vállamra, nem csökkenne a szememben. (Ahogy magam ismerem, lehet, vele sírnék.)


Hisztiző sírás alatt azt értem, hogy pl. tegyük fel megpofozna, én otthagynám, és akkor elkezdene hisztizni. Na az szánalmas. Láttam én már hisztiző férfit, hideg kiráz a gondolatra is. (Persze nőktől sem tartom helyesnek az ilyenfajta alakoskodást.)


Amikor egy szeretett rokona meghalt (akit én nem sajnos ismertem), mondtam, hogy sírja ki magát a vállamon, de nem tette (viszont utána mondta, hogy egyedül sírt :( olyan rossz érzés volt, hogy nem lehettem akkor vele, nem ölelhettem át :( ) Amikor az egyik állata meghalt, én sírtam, de ő előttem akkor sem.

22 éves a barátom.

2011. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam, kétszer. Először amikor megszületett a kisfiunk, majd rá 9 évre másodszor, amikor megszületett a kislányunk!:)
2011. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

Én is láttam sírni őt. Oltári nagy baromságot csinált a kapcsolatunk alatt, amit nem szeretnék részletezni.

Apjával való konfliktus is kihozta belőle, a tehetetlen helyzet miatt. Meg néha elkapja az élet múlandósága, akkor is bekönnyezik.

Én 21/L, ő 27/F

2011. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Elfelejtettem leírni a korunkat. Én 30 vagyok, a férjem 39 éves. 10 éve vagyunk házasok.11 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi utolsó előtti:)
2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
51%

jó régen sírtam utoljára, azt hiszem 16 éves koromban

nem ma volt...

2011. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A papája halálakor láttam sírni a barátomat, meg amikor attól félt, hogy vége lesz a kapcsolatunknak, mert megbántott. 21/L
2011. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!