Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis panel lakásban, kis...

Egy kis panel lakásban, kis konyhában h oldját*ok meg a családi ebédeket? Főleg ha pl a páromat is ideje lenne meghívni, bemutatni.

Figyelt kérdés

nemrég el kellett költöznünk panelba.nincs lehetőség egy étkező kialakítására,pl hall részben.

amúgy 4 fős a család.


2011. júl. 2. 01:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is a nappali az étkező, tekintve hogy a "konyhám" még a tiéteknél is kisebb, pont olyan széles, hogy elfér benne a pult, meg előtte én. Ha a párom valamiért átmegy mögöttem, már be kell húzni a hasunk.


Vettem egy összecsukható "pillangóasztalt". Ez a nappaliban van, alaphelyzetben teljesen összecsukva, így nem foglal helyet (ha ketten vagyunk, akkor mindenki az íróasztalánál eszik). Ha vendégek vannak, akkor kinyitom. Egy oldala mellett négyen férnek el, de ha mindkettőt kinyitom, akkor szerintem tíz embernek is jó. Mondjuk eddig a maximum 8 ember volt, akikkel kipróbáltuk.


A másik, hogy ha nincs rá hely, akkor ne csináljatok olyan "klasszikus" családi ebédet. Meg lehet oldani máshogy is, a barátodnak úgy is jó, ha mondjuk két részletben esztek a konyhában, aztán leültök a nappaliban beszélgetni.

2011. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szobában.
2011. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Jáájj mi non murisan oldtuk meg, papir ujjságon kajoltunk és kézel etünk :):):):):):):):)
2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nappaliba bevittük az asztalt, így akkor körbe lehet ülni.
2011. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!