Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tervező vagy spontán típusú...

Tervező vagy spontán típusú ember vagy?

Figyelt kérdés

Általában mindent megtervezek, tehát reggel tudom, hogy hánykor fogok porszívózni, mikor kezdek a vacsikészítésnek stb. Ugyanígy van hosszabb távon is. Sokminden nem jön össze természetesen és olyankor nagyon mérges vagyok (pl betoppan egy váratlan vendég miközben a napirendemben épp a vacsifőzés lenne)... Egy csomó plusz fejfájást okozok így magamnak, de még mindig úgy érzem, hogy spontán cselekvésű emberként rég diliházban lennék a kiszámíthatatlanság és az emiatt való aggódás miatt :)


A párom is tervezős típus, talán még tervezősebb mint én. Kíváncsi vagyok nálatok mi a helyzet és arra is, hogy egy kapcsolatban melyik a legjobb párosítás szerintetek (spontán-spontán, spontán-tervező, tervező-tervező)


2011. júl. 1. 15:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mióta családom van, mindent megtervezek, szinte percre pontosan, de én ezt nem bánom, mert 1. nincs káosz 2. mindenre jut időm, még magamra is. Ha spontán élnénk bele a világba, akkor összecsúsznának a napok, nem menne.
2011. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

munkában pontosan el szoktam tervezni, mit mikor csinálok, de barátokkal való találkozás, napi főzés stb. terén sponán vok.

munkában mindig tartom a tervet, de a többi dologban sztem jobb nem előre tervezni. :)

2011. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért, milyen az a "melyik bolygón vagyok?" típus?:D

Amúgy ez eléggé változó. Néha ilyen, néha olyan, de ha tervezek, az nem percre pontosan történik, csak úgy nagyjából. Viszont ha tervezek, örülök, ha teljesül a tervem, de ha mégsem, akkor sem csinálok belőle balhét.

Ami meg a párosítást illeti, tök mindegy, de kétségtelenül könnyebb a saját "fajtáddal" élni.

2011. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok tervezgetni, de inkább a nagyobb, és hosszabb távú dolgainkat. Szeretem a spontaneitást is! A napirendünket soha nem tervezem meg. A férjem inkább spontán. Pl egyik tavaly menjünk le a balcsira sátrazni. 2 óra múlva már úton voltunk. Nem volt se sátrunk se semmink. Mindent út közben vettünk meg... de imádtam!! :))
2011. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Mindent előre eltervezek, de semmi sem úgy alakul, ahogy elgondoltam. Ilyenkor inkább spontán.
2011. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Melyik bolygón vagyok=Káosz Professzor


Főleg a feledékenysége miatt, de felírni se hajlandó semmit, így rohangál, mint pók a falon, mert mindig az utolsó utáni pillanatban derül ki, hogy valami kiment a fejéből :)

2011. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez tök jó kérdés, még sosem gondolkotam rajta, pedig lehet :D

Én tervező és spontán vagyok egyben. Fontos dolgokban tervezek, és az úgy is van, viszont a hétköznapokban ahogy jön, úgy alakul. Sztem jól van ez így :)

2011. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én hosszútávon abszolút tervező, rövidtávon pedig spontán.
2011. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Spontán. Tervezni elméleti síkon remekül tudok, de gyakorlatban megvalósítani kritikán alulian pocsékul. Túl szeszélyes vagyok, hogy tervekhez tartsam magam, és amint fullasztó korlátnak érzem őket, máris felrúgok mindent és menekülök a spontaneitásba.
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Csilla92 válasza:
Én inkább tervező vagyok :)
2022. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!