Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod ilyen...

Mit szólnál ha a párod ilyen nőkkel barátkozna?

Figyelt kérdés
Van 1 haverja a munkahelyén és neki még a párja is ott van ,meg a párjának a barátnője.Szóval ez a 2 nő egy nagy K ,szó szerint.
2011. jún. 29. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Párom munkahelyén is vannak ilyen nők... Nem tudsz mit csinálni! Én se! Tudom hogy szeret és tudom hogy nem olyan bolond hogy a köztünk levő kapcsolatot felborítsa egy nőért!!! Ha rendben vagytok és szeret nincs mitől tartanod! Ő is megy velük vacsizni? Ha igen minek? Ezt ne engedd! Legyél határozott és kemény, de ne ragaszkodj hozzá ha úgy érzed hogy megcsal vagy hasonlók!
2011. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy kivel barátkozik hanem azzal, hogy kivel szexel. Biztosan neked is vannak férfibarátaid is.
2011. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12:34-es Mondta a párom hogy az 1nek van férje,ő is félrek...ogat,aztán van a párom haverja aki színtén ott dolgozik velük 1 helyen(mind a 4en)és a haverja barátnője is félreke...él.Érted már.Csalják a párjukat.S nekem nem tetszik hogy ilyen nőkkel ebédel,cigizik,vacsorázik stb.


Nem az a baj hogy barátkozik nőkkel,hanem hogy ilyenekkel.

2011. jún. 29. 12:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
miért nekünk mondod ezt, miért nem neki?
2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

benne bízz, a csajokkal ne törődj. a férjem együtt dolgozik a volt nőjével. vele dolgozik még egy 25 éves kiscsaj, aki látványosan unja a férjét és mindenkihez dörgölőzik. van egy haverja aki meg most válik mert összejött egy 20 évessel. most kezdjek agyalni?


ha téged ezek a dolgok zavarnak,akkor a kapcsolatodban nagyobb gondok is vannak. azokat tisztázd,h miért nem bízol benne?

2011. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de nekem tök egyértelmű volt a kérdés, ezért nem értem, hogy mi ez a nagy értetlenkedés...

Van egy párja a kérdezőnek, aki 2 nővel szokott együtt lenni a munkahelyén, akiknek van férjük (valószínűleg ezt onnan tudja a kérdező, hogy a párja megosztja vele, meg azt is, h odadobják magukat mindenféle pasinak)...

Ehhez mi mit szólunk?


Én azt szólom hozzá, hogy ok a cigiszünet még érthető, na de vacsora? Miért vacsiznak együtt? Éjszakai műszak, vagy csak haverkodásból? Attól, mert nem dolgozol ott, még bemutathatná neked a férjed a két nőt.


Lehet, hogy tényleg csak haverkodik, de mégis ott van az ember fülébe az a picike bogár... "Mi van, ha mégsem csak barátok, mi van, ha az én férjem sem mond nemet neki...stb."

Ez pedig nagyon idegölő. Sztem tisztázd ezt a férjeddel.

2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12:34 ES VAGYOK...

A vacsit én se értem... Azt már nem engedném...

2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bízni a párodban. Ha szeret nem csal meg ha meg nem szeret akkor úgysem tudsz mit csinálni.
2011. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pároddal tisztázd, hogy miért van neki arra szüksége, hogy együtt vacsorázzanak négyesben? Mondd el neki, hogy ez neked nagyon kellemetlen és rosszul érint, mert teljesen úgy jön le a szitu, mintha ez a négy ember 2 pár lenne. És a pasid haverja nem tudja, hogy csalja a nője? Csak a pasid tudja? Vagy pletyka kering? A pletyka nem mindig igaz, fogalmazhatnék úgy is, hogy legtöbbször nem igaz.
2011. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A pasi tudja,de nem hiszi el,edig tudja hogy milyen a csaj,a másiknak a férje nem tudom hogy tud e róla hogy csalják.Amúgy a munkehelyen vacsoráznak,ebédelnek 1ütt.
2011. jún. 29. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!