Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra nő, mert...

Hogyan lehetnék újra nő, mert már nem vagyok az?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, hetek óta mindennapom ugyanolyan, egy ideje reggeltől-estig a szobámban ülök. Volt egy nagy szerelmi csalódásom, az a férfi olyan durván megsértett, hogy teljesen összetört az önbecsülésem. Egyáltalán nem érzem magam nőnek, semmi kedvem kimenni az utcára, emberek közé.Úgy érzem nem vagyok elég szép, vonzó, hogy nem érdemlek semmit. Hogy a szerelem a gyönyörű nők kiváltsága. Tulajdonképpen kamaszkorom óta rondának tartom magam, az iskolánkba a tanárok mindig a szépségét dicsérték meg a lányoknak, volt olyan, aki az alapján osztályzott, még a női tanárok közül is. Rengetegen mondták, hogy szép vagyok, különböző korú férfiak és nők, még az utcán idegenek is, de én ezt sosem tudtam elhinni senkinek. Én csak azt hiszem el, ha ronda vagyok, ezt kevesen mondták, olyan pasik akik csúnyácskák voltak, vagy olyanok, akik nem kaptak meg, de arra kellettem volna nekik. Bennem mégis ezek maradtak meg, és nem a dicséretek. Pár férfi elég volt hozzá, hogy általánositsak és meggyőzzem magam arról, hogy a világon semmit nem érek. Belegyalogoltam kapcsolatokba, olyanokkal, akik nem is tetszettek igazán, de nem akartam egyedül lenni. Voltam szerető is, azért is utáltam magam. Teljesen szét vagyok esve. Régebben körülnéztem az utcákon és láttam miféle szerelmespárok rohangásznak, és hogy a csúnya és átlagos nőknek is van pasijuk, ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy a manóba lehetnek ezek a nők annyira boldogok, és hogy lehetnek annyira naivak, hogy nem elhiggyék, ők igy jók és nem csalják meg őket egy szebbel? A környezetemben rengeteg a rossz házasság, meg az olyan, ahol lecserélték a korosodó nőt egy jóval fiatalabbra. Néha már nem is tudom mit gondoljak magamról? Rettegek a kudarcoktól, nem merek elmenni szórakozni, mert félek hogy kinéznek onnan, nem merek kiállni emberek elé, és el sem tudom képzelni ezeket. Nem merem magam megmérettetni, hol találnék én olyan pasit akinek igazán tetszem. Ha meglátok egy nálam szebb valakit, azonnal úgy érzem felesleges vagyok, kár volt megszületnem. Nincs annyi pénzem, hogy szuperruhákat vásároljak, fitneszbe járjak és hasonlók. Nem tudom, hogy ebből van-e kiút? Annyira szeretném megmutatni magamnak és másoknak is, köztük az exeimnek is ,hogy én is vagyok valaki, lehetek határozott és csinos! A facebbookom is mindenkinek 40-50 kép van a profil oldalán nekem meg egysem.
2011. jún. 29. 11:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

11:58-as

Minden elismerésem!!!

Te aztán vitális egy nő vagy!

Mi a csillagjegyed? Oroszlán, skorpió, vizőntő vagy kos?

Mást nem tudok elképzelni...

Teljesen felráztál :)

2011. jún. 29. 16:08
 12/27 anonim ***** válasza:

Na örülök neki!

Bak vagyok, nem tudom miben számít ( január 19-én születtem mondták hogy annyira a vége a bak jegynek, hogy már vízöntő is van bennem... DE ez nekem igazából nem mondd semmit mert nem olvasgatom a horoszkópot!!!) Tudatosan élek amennyire lehet én irányítok és nem a csillagok... Örülök tényleg ha hasznosítasz magadnak belőle egy pár dolgot és nagyon-nagyon-nagyon drukkolok hogy Te is egy igazi ízig-vérig NŐKÉNT lásd magad!! Mint ami vagy is!!!

2011. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ja legjobb barátném jelmondata az volt ha kirakták hogy: Menjen csak, Tőlem jobbat úgysem talál!!! Abszolút nem volt beképzelt de neki ezek a mondatok segítettek hogy túl legyen mindenen és most egy 5 éves kapcsolatban él már ő is!
2011. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsaidat, én nem is tudtam/gondoltam volna, hogy így is lehet. Az öltözködésem valóban nem nőies, de csak azért mert rosszul viselem ha néznek. Vagyis szokatlan, de csak azért mert nincs önbizalmam. Pasit most nem akarok, szerintem nem is tudnék senkit szeretni, csak flörtölgetni. Annyira áradt a soraidból az erő, nem semmi! A henteses sztori, amit írtál nagyon tetszett :) Hát remélem, hogy helyrejövök, lehet hogy nem nagy dolog, de ma már kilépek az utcára és megyek ügyet intézni.
2011. jún. 30. 09:35
 15/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök neki, hogy így érzel már.. A sportos ruhák is lehetnek nőiesek egy laza nadrág egy passzosabb felsővel! Minden nézhet ki jól, nem kell 10 centis sarokkal futkározni, vagy kiskosztümben!

Nem baj az ha megnéznek, ki ezért, ki azért... Ha valaki csúnyán néz annak meg essen ki a szeme...


Ja a hentes gyerek... úúúú nagyon meredek a srác... Fullosan néz ki.... :D Párom már nem nagyon szokott beengedni egyedül hozzá... Vagyok olyan mocsok, hogy elmondok neki ilyeneket is! Hogy tudja én nem csak neki jövök be! Így azért Ő se nyugszik sose teljesen meg, hogy "Asszony elvan a gyerekkel otthon... Mi gond lehetne?" hát sok!!! Főleg ha nem tudnék belőle már féltékenységet kiváltani! (hozzá teszem nekem meg birka türelmem van mert senki nem tud kihozni a sodromból, még a munkatársnői sem, pedig azok is másznak minden kedves kolléga alá! Abszolút képtelen vagyok féltékenykedni! Bízom magamban és a Nőiességemben is! Látom is rajta hogy szerencsére ez így van) Unokanővérem exe a tv-t sem merte már nézni mert egyből jöttek a kérdések: jó nő mi? Szép vékony nem olyan dagadt mint én?! Megdu.gnád mi? stb... Tiszta gáz! Ő ennyire nem bízott magában, a féltékenykedéssel meg csak más nőkre hívja fel a figyelmet!


Pasi nem kell azt írtad... Nem is baj! Nem kell senki ahhoz, hogy JÓ NŐnek érezd magad! Ezt ne valaki miatt érzed (mert egy férfi érezteti veled)! Akkor ez az érzés megint elveszik, ha netán szakítás lenne mert nem a saját adottságaid miatt érzed... Arról nem beszélve, hogy a nőiességed magadnak kell éreztetned a férfinál, mert sunyi népség, és hamar elfelejtik, hogy ki áll mellettük...

Nálunk is vannak harcok... Akár 1-1 moziért romantikus csavargásért de mindig én nyerek, én nem lehetek második valakinél (kivéve a Fiamat de Őt megértem ha megelőz páromnál a sorban! :D )!


Mosolyogj sokat és a Te életfelfogásod is megváltozik.... Nem leszel pesszimista... Nem kell oka legyen annak ha jó a kedved, ha rávigyorogsz valakire mondjuk egy jó pasira az utcán, vagy énekelsz munka közben!


Kell az Önbizalom egészséges határokon belül (szerintem az enyém még az)!

Erősnek is kell lenned főleg, hogy az élet szemléleted (és a véleményed Magadról) gyökeresen megváltozzon és ne csak 1-2 hétig gondolkozz homlok egyenest ellenkezően! ( Többek közt mert, ha családod lesz 1-1 nap olyan lesz, mintha az egész világot a hátadon kéne elvinni "A" pontból "B" pontba... Nekem senki nem mondta el anno, hogy egy kisgyerek mellett örülök majd néha ha a taknyomon becsúszok az ágyba!) Rengeteg erő kell egy nőnek magához a mindennapokhoz is (a Férfinak is! nem mondom hogy nem! De Ő abba a nyugodt és békés környezetbe akar hazajönni amit Te teremtesz meg majd! És ha te feszült vagy a másik is az lesz ((ez minden emberi kapcsolatra igaz)) vagy ha ő ideges egy-egy simogatás is megtudja nyugtatni, vagy ki tudja zökkenteni abból a feszültségből, mert már más érzésekkel találkozik! Ezt most lesz időd gyakorolni úgyis többnyire minden emberen!)

Nekem Anyum ilyen Én belőle merítek erőt sok-sok mindenhez!

(Ő is volt elgyötört, lelkileg meg állandó terrorban tartott nő, 1 csepp kellett abba a bizonyos pohárba, hogy kitörjön a környezetből a házasságából abból ami hátráltatta Őt!)


Ezt írtad!

"Hát remélem, hogy helyrejövök, lehet hogy nem nagy dolog, de ma már kilépek az utcára és megyek ügyet intézni."


Ne azt írd hogy remélem, hanem azt hogy TUDOM!!! és már mindjárt más a mondat is!!! Egy-egy szóval tudat alatt saját magad is tudod hátráltatni!

(ne azt mondd hogy remélem nem leszek beteg! Hanem hogy tudom hogy egészséges vagyok! nekem ezt egy agykontrollos vendégem mesélte! És igaza van! sok mindenki adhat erőt anélkül hogy energia vámpírnak tartanának és elkerülnének!)

Nagy dolog igenis, hogy kiléptél az utcára mert ezt már hetek óta nem tetted meg, mint írtad! Kell a friss levegő is és kellenek az emberek is köréd! Ha valaki rád néz mosolyogj rá, férfi vagy nő mindegy! Boltba utcán akárhol! Utána már nem kényszerű mosoly lesz, hanem alapból elhúzódik a szád! Te is egy vigyorgósabb embernek a társaságát keresnéd, mint egy depisét...

Mindenkinek van szar kedve nekem is, én is sírok néha, ha olyan ér. De max 10 percig siratok valamit aztán teszek ellene, hogy nekem valami fájjon. Nem jó érzés és nem is értem hogy tudnál Te úgy élni hogy emészd magadat egy férfi után! Senki nem ér annyit (ha képes bántani az érzéseid), hogy ezt megengedd magadnak! Így ismeretlenül is nagy ölelést és hátba veregetést küldök! Gratulálok és örülök, hogy képes vagy (és leszel is) változtatni!

2011. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm még egyszer. Tegnap elmentem ügyet intézni és nagyon kedvesek voltak, előre is engedtek a sorban, pedig hosszú volt. Valóban mosolyogtam, valahogy a Nap hatására, olyan szépen sütött és olyan jó érzés volt, ahogy melegitette a lábam. Hát te egy igazi nő vagy, semmi kamu, semmi szivbaj, lejön, hogy bármi van te bizol magadban. Idővel én is ilyen erős leszek. Olyan hihetetlen, hogy éppen a gép előtt voltál és ilyen hosszan és lelkesen, megértéssel tudtál válaszolni a kérdésemre, nem is számitottam erre. Pedig tényleg már úgy szenvedtem mint a lakodalmas kutya. Köszönöm a bátoritásodat, ha érdekel mondjuk akkor mikor már kiteljesedtem, félév, egy év múlva irok neked erre a kérdésre egy kommentet, hogy lásd mi lett belőle. Olyan jó érzés, komolyan!
2011. júl. 1. 10:54
 17/27 anonim ***** válasza:

Látod milyen jó napod volt! (Engem terhesen patikában engedtek CSAK előre egyetlen egyszer és azt is egy 16-17 év körüli cigány fiú! Meglepett, hogy pont olyan akitől nem is számítottam rá! De nagyon jól esett Tőle is). Nem tudom merre laksz mert nálunk az eső szakadt egész nap...


Bíztam benne hogy megírod majd mi lett veled mondjuk jövőre! Remélem lassan majd képeket is töltögetsz fel magadról facebookra, és láthatja majd mindenki hogy észhez tértél és rájöttél sok mindenre! Köztük az exek is! Csak, hogy mindenki tudja, hogy mit veszített el! Fog még férfi sírni a lábad előtt (nem is egy)! Ha úgy érzed, hogy szükséged van kibeszélni ezt-azt nagyon szívesen segítek (csak ne ess szét még egyszer!)! Én sem törlöm ki a kérdésed mert nekem is terveim között szerepelt, hogy egy fél év múlva "leellenőrizzelek"! Néha könnyebb egy idegen emberrel megbeszélni a dolgokat, mint a családdal vagy a legjobb barátokkal!

2011. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ja!


Én köszönöm, hogy pozitívan álltál a kommentemhez (nem mindenki fogadja így ha véleményt formálnak róla)! Nekem is jó érzés megismerni olyat, akiben van erő és akiből én is tudok erőt meríteni mert elhiszi, hogy több van benne, mint, hogy átlagos legyen! Aki megelégszik azzal ami jut neki! (Az ilyen nőket férfiakat nem szeretem!)

2011. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A kedves kommentelőnek üzenem, hogy tök tuti a válasza, írjon gyakran gyakorikérdésekre :D

Épp magam alatt voltam (babám van nekem is, rossz, hogy nincs pénzem ruhákra, a férjem is kiborított, és amúgy is minden kaki napom van. De jó kedvre derítettél!

2011. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy érzed magad? Mi a helyzet veled? Változott remélem sok minden körülötted, így 2 hét alatt! :D

2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!