Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szerint alkalmasabb...

A barátom szerint alkalmasabb párkapcsolatra egy olyan nő, akinek több férfi volt már az életében, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem kissé rosszul esik, mert nekem nem sok volt és én szerettem volna, ha olyan férfi van mellettem, aki becsüli azt, hogy nem feküdtem le minden jött-menttel, hogy kevés, de hosszú, tartós kapcsolataim voltak, úgy látszik, hogy a mai férfiaknál ez már előny. Véleménye szerint egy tapasztaltabb nő jobban tudja kezelni a konfliktus helyzeteket, felnőttebben viselkedik.

Szerinte én túl álmodozó vagyok és egy kapcsolatban kell azért, hogy kritizáljuk finoman a másikat, mert azzal is tanul a másik és jobbá tehetjük egymást.


2011. jún. 28. 03:54
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:43

Amerikában élek.

2011. jún. 28. 15:37
 22/23 anonim ***** válasza:

Tartok tőle a pasidnak igaza lehet. Anyukámnak állítólag csak két férfi volt az életében. Ma kétszeresen elvált, tíz éve magányos nő.

Egy barátnőm is büszke magára, hogy akivel eddig lefeküdt, azzal össze is házasodott - na meg persze elvált, mindezt eddig háromszor és most készül hozzámenni a negyedikhez (előre fogja a fejét mindenki körülötte).


Szóval lehet, hogy aki többet kóstol annak közben finomodik az ízlése. Míg aki csak egyhez ragaszkodik, az nem ismeri meg a lehetőségeket...


De persze mint mindig mindenhol itt is az arany középút a lényeg...

2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi lett veled azóta?

Mikor én először összejöttem valakivel, ő már túl volt a 15. kapcsolatán. A szexen ez nem látszott meg.

A második kapcsolatom nem tudta, hogy ő a második, totál odavolt, hogy milyen jó vagyok a szexben, olyasmiket megengedhetett magának, amiket másokkal nem-

Szóval ez egy nagy hülyeség, a finoman kritizáló krapek meg egy finoman szólva ultra nagy tahó.

2015. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!