Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szerint alkalmasabb...

A barátom szerint alkalmasabb párkapcsolatra egy olyan nő, akinek több férfi volt már az életében, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem kissé rosszul esik, mert nekem nem sok volt és én szerettem volna, ha olyan férfi van mellettem, aki becsüli azt, hogy nem feküdtem le minden jött-menttel, hogy kevés, de hosszú, tartós kapcsolataim voltak, úgy látszik, hogy a mai férfiaknál ez már előny. Véleménye szerint egy tapasztaltabb nő jobban tudja kezelni a konfliktus helyzeteket, felnőttebben viselkedik.

Szerinte én túl álmodozó vagyok és egy kapcsolatban kell azért, hogy kritizáljuk finoman a másikat, mert azzal is tanul a másik és jobbá tehetjük egymást.


2011. jún. 28. 03:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni fentebb, hogy a mai férfiaknál már ez nem előny.
2011. jún. 28. 03:55
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne tanulhatna az ember többet kevesebb, de hosszabb kapcsolatokból? Véleményem szerint igazi tapasztalatokat csak tartós kapcsolatból szerezhet az ember.


18/L

2011. jún. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

mark86


Ne stresszelj marhaságokon,közöld a barátoddal hogy ha problémája van mehet....

Kritizáljuk a másikat??? Hány éves? 14?

Ha szeret akkor álmodozóként szeret,olyannak amilyen vagy, nem akar "finom kritizálással" alakítani rajtad ugyanis elvileg nem az apád,se a főnököd.

Segítsen ő tapasztalatot szerezni az élet minden területén. Ilyen férfit még nem láttam...

Ne vedd sértésnek de ez a véleményem.

Ha konfliktus helyzet van segítsen megoldani. Valami baj lehet az agyával.

2011. jún. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad ezen. Nem vagy hibás azért, mert vannak pasik akik a kiéltebb nőket részesítik előnyben. A szűz (lelki értelemben elsősorban) lányoknak hallatlan előnyük, hogy jóval kevésbé sebzett a lelkük, előítéletektől és megszokásoktól mentesen tudják önmagukat adni egy kapcsolatban. Én pont ezt értékeltem nagyra a páromnál, akivel 13 éve együtt vagyunk.

39F

2011. jún. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Lehet megy az után a mondás után hogy kurv@ból lesz a legjobb feleség:D:D:D

Na amúgy viccet félre téve van benne valami.Mégpedig azért mert úgy gondolja hogy amelyik nőbe ki-be járkáltak azok is akik nem akartak az lenyugszik a házasságban kezesbárány lesz a tapasztalatlan meg megunja egy idő után hogy csak egy -két kapcsolata volt és újakra vágyik mert nem tapasztalt és ki szeretné próbálni az "igazi "életet:)

2011. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen gond van, nem amellett az ember mellett vagy, aki hozzád való. Ő keressen egy használtabbat, te meg egy értelmesebbet. Nem kellene megvárnod, amíg majd gyerek mellett mást sem tesz, csak kritizál téged.
2011. jún. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok, mert sokszor nem értjük meg egymást, de ő itt a mindenem, külfölfön élünk és ha elhagyom, akkor már soha többet nem tudok visszamenni ebbe az országba. Nagyon rendes férfi egyébként, ő 33, én 28. Szeretjük egymást, de a kritizálást nehezen viselem és olyankor ideges leszek, kiabálni is szoktam. Egyébként kedvesen kritizál, hogy tanuljak mindenből és, hogy könnyebb legyen nekem az élet. Nem tudom mit csináljak, borzasztóan hiányozna minden, ha szakítanánk, nagyon sokat segített nekem mindenben és simogatós,puszilgatós, nem agresszív jellem, mégis vannak olyan mondatai, ami túlságosan kritikusak. Azt mondta, hogy csak olyannal csinálja, aki fontos neki, de tényleg ilyen előfordul egy normális, szép kapcsolatban?
2011. jún. 28. 06:57
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem igaz. Az a nő,akinek sok szeretője van,lehet jobb az ágyban,de a hétköznapi életben nem.

A tartós kapcsolathoz egymás hibáinak tolerálása kell. Ez nem függ a szexuális tapasztaltságtól. Hiába szajha,ha nem képes a másik hibáit elviselni,a kapcsolat nem lesz tartós.

Minden ember természete,alkalmazkodóképessége más. Hiába tudod,hogy a kapcsolatodban mit rontottál el,és a jövőben nem akarsz abba a hibába esni újra,ha a következő pasasnak más hibái vannak. Az előző tapasztalat ebben az esetben semmit nem ér.

Sajnos ma a nők többsége is azt tartja a legfontosabbnak,hogy "kiélje" magát,és nem a tartós kapcsolatot.

2011. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban lehet elmondani a kritikát,de ha a kritizálás állandó,akkor már nem jó dolog. A párod úgy tűnik,hogy a saját képére akar formálni téged,ez pedig hosszútávon nem viselhető el.
2011. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valakinek azért volt több férfi az életében,mert egyikkel sem tudott jó kapcsolatot kialakítani.


Mond el őszintén a párodnak,hogy nem esik jól a kritizálása,még ha jószándékkal teszi is.

2011. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!