Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jelszót változtat azzal a...

Ha jelszót változtat azzal a címszóval hogy van magánéletem, titkol valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 21:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
régebben tudtam,és mondta hogy belenézhetek akármikor...aztán vagy 2szer belenéztem,és találtam 1-2 érdekes dolgot más neműekkel... :) berágott,és jelszót változtatott..mai napig próbálja elhitetni hogy ugyanaz a jelszava,én meg nem vagyok hülye
2011. jún. 27. 22:11
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Hülyeség. Te csak féltékeny vagy. Most is magad alatt vágod a fát hergeled magad, nézegeted az íméljét, és még csodálkozol hogy "rejteget valamit", ha így folytatod nem fogja tovább rejtegetni.
2011. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rejtegetne valamit, csinál egy e-mail címet, amiről te esetleg nem is tudsz. Ennyi.
2011. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
A gépem az enyém, a leveleket nekem írják, a gondolataim egy részéről csak én tudok.Soha nem csalnám meg a páromat, szeretem.De vannak saját, különbejáratú dolgaim, amihez senkinek, SENKINEK semmi köze.Ennyi jár mindenkinek.Ne akarj gondolatrendőr lenni!
2011. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

2dolog lehetseges.


1.megadta a jelszavat megbizik anyira benned hogy ugysem nezel bele.Ezt bebuktad.

2.Feltekeny vagy igy jobbnak latta a vita elkerulese vegett hogy inkabb ellenorizd mit csinal,talaltal valami dolgot o elkedte magyarazni de te hisztiztel,igy mostmar nem eri meg neki mert bolhabol csinalsz elefantot.Ezt is bebuktad.

2011. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Titkolhat is éppen. De egy kapcsolatban az embernek nem lehetnek magán titkai? Na persze nem olyan, ami a párunk számára bántó (megcsalás), de én is tartom, hogy kell kicsit magánszféra. Ha komoly a kapcsolat előbb-utóbb úgyis a legtöbb dolog közös lesz. De azért NE minden.

22N

2011. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A férjemmel kölcsönösen tudjuk egymás jelszavait. Bizony néha be is léptünk a másikhoz, mert előfordult, hogy otthon maradt anyag a munkánkhoz, stb.


Aztán a férjem hirtelen megváltoztatta az egyiket. De elfelejtett szólni, csak annyit mondott, hogy nyomtassam ki a mittoménmelyiket ami hozzá érkezett. Szóltam neki nem tudok belépni...akkor jött hogy mit kutatok a cucca után, milyen ribi vagyok stb stb stb. (fél órára az első telefon után, hogy honnan nyomtassam ki!)


Kiderült szeretője van, és azon a mailen leveleznek egymással, és a hülyéje oda küldetett valami munkaanyagot is (amit nekem kellett volna kinyomtatni).


1. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező kutat a férje után.

2. Előfordulhat hogy a férjnek vaj van a füle mögött.

2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van vaj a füle mögött, de ennyiből nem fog kiderülni számunkra. De az hogy valaki csak úgy (nem munka ügy miatt) nézegeti a párja íméljét gáz, kutat a cuccai között, gáz. Szokj le róla mert a leghűségesebb embert is zavarni fogja és váló okot csinál belőle.
2011. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!