Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a férjem...

Szerintetek gáz, ha a férjem fillérre kiszámolja a pénzt, hogy mennyit költhetek a boltban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
09:37-es! én meg így nem tudnék élni, hogy a nő legyen az úr a háznál, a férfi meg egy papucs...
2011. jún. 27. 09:59
 22/33 anonim ***** válasza:
57%
Kedvesem, a papucs nem egyenlő azzal, hogy szabadkezet ad nekem.Neked meg nem ad a férjed, mert nem bízik benned.Ennyi.Amúgy egy olyan férfi milyen lehet papucsnak, aki 60 embert dirigál naponta?Papucsabb a tied, aki maga akar vásárolni, és téged kifillérez.Gratula.
2011. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Kedvesem, attól, hogy valaki több embernek is dirigál, ahogy te írtad, az még nagyon is lehet otthon egy papucs!

A kettő nem függ össze.

2011. jún. 27. 10:24
 24/33 anonim ***** válasza:
65%
Jó, szerinted az, szerintem nem.Te viszont csak menj 700.-ft-al vásárolni, én ennyi apróval a kapuig nem megyek el, nem a boltig.De nincsen ezzel gond, neked az az életed, nekem ez.
2011. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nemcsak ezért sajnálom a férjedet, hanem a gúnyos stílusod miatt is...
2011. jún. 27. 10:30
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

Én meg téged sajnállak, mert kiszolgáltatott vagy.Én mindig is határozott nő voltam, engem nem tudna egy férfi sem kifillérezni.Ettől megalázóbb helyzetet el sem tudok képzelni.A férjemet, meg - köszöni szépen -, nem kell sajnálni, 16 éve szeret, a tenyerén hordoz, eszében sem jutna megalázni, mint téged a te férjed.

Nincsen több időm vitatkozni, mennem kell vásárolni.../ és annyit költök, amennyit jónak látok!/

2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Menjél csak, jó vásárlást!

Képzeljétek, mi történt: nyertünk a lottón!!!

Rengeteg pénzt, ezt el se tudom hinni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 27. 11:15
 28/33 anonim ***** válasza:
58%
Egyikőtök szánalmasabb, mint a másik :D
2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
69%

na persze nyertél a lottón..de rosszul hazudsz.. hétfő van, ha szombaton nyertél volna a lottón nem itt ülnél hanem kérót vennél meg kocsit, meg ruhákat, vagy legalább hamarabb közölted volna. bukta

amúvy meg nagy vehemenciával szologatsz be az egyik kommentelőnek, aki segíteni akar..akarsz te egyáltalán változtatni?? mert úgy tűnik panaszkodni jó, de még is hagyod hogy uralkodjanak feletted..aki nem hagyja hogy segítsenek neki, annak nem is lehet..ennyi:)

2011. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, egyértelmű, hogy véded a férjed, az életeteket, de itt mindenkinek igaza van rajtad kívül. Te akkor rontottad el, amikor hozzámentél ehhez a férfihoz. A házasság előtt meg kellett volna beszélni az anyagi dolgokat. Mi lenne, ha egyszer csak gondolna egyet és elválna? 0 forinttal maradnál.. Bocs, hogy ezt mondom de te lettél a papucs, amiért hagyod, hogy 700Ft-tal küldjön el vásárolni. Teljesen abszurd, hogy neked nincs saját folyószámlád és hogy a gyest is a férjed kapja meg. Az teljes mértékben neked járna. Ez később meg csak még rosszabb lesz, ha már most pár száz forinton veszekedtek.
2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!