Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a férjem...

Szerintetek gáz, ha a férjem fillérre kiszámolja a pénzt, hogy mennyit költhetek a boltban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen. Akkor vásároljon ő, de vegyen meg mindent amire szükség van annyiból amennyit ő gondolt. Ha nem szokott vásárolni, akkor nincs tisztában az árakkal.
2011. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon.
2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Múltkor 700Ft-ot adott, hogy menjünk el boltba kenyérért.

Amikor meghallotta, hogy mondom a kislányomnak, hogy majd ne hisztizz a meki elött, hogy fagyit szeretnél, mert nem fogunk tudni venni, akkor nagy nehezen hozzámvágott még 2ezer ft-ot.


Spórolós vagyok és egyáltalán nem szórom a pénzt, de ez már több mint sok. Velem szemben zsidóskodik, magával meg olyan nagyvonalú tud lenni...

2011. jún. 26. 22:28
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Igen gáz. Nem is értem.

Rosszul álltok anyagilag? Mert ha igen, akkor az még normális dolog lenne, ha együtt kikalkulálnátok, hogy mikor, mire futja. De ha nem is álltok rosszul, akkor furcsa, hogy ennyire filléreskedik, és téged is "kordában tart".

2011. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ.

Hogyha azért számolja ki,mert ha többet költesz akkor egyszerűen nem tudjátok befizetni a csekkeket és/vagy hó végén már szinte csak kenyérre jut,akkor nem gáz.

De ha csak úgy,látszólag ok nélkül,akkor elég gázos.


Nálunk anno édesapám (aki szerintem 20 év alatt 2x ment boltba) csinálta ezt mindig,anyunak blokkot kellett otthon betennie egy dobozba. Apának megvoltak az igényei,hogy miket enne, csak azt nem tudta,hogy minek mi az ára...


Nálunk ilyen nincsen,de hát szerencsére úgy keresünk,hogy nem kell számolgatni a filléreket.


Megkérdezhetem,hogy mivel indokolja?

Egyáltalán ez az egész szitu hogy néz ki?

Azt mondod,mész a boltba,ezt meg ezt kell venni,erre ő: "oké,itt van 4500Ft,ennyit költhetsz?


/Ne haragudj ha tolakodó a kérdésem,csak furcsa a helyzet/

2011. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Átlagosan élünk.
2011. jún. 26. 22:31
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon gááááz!!!!!!!
2011. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Összeírjuk mi kell, ő eldönti, hogy ennyiből ki fog jönni. 3x fordult elő fél év alatt, hogy beégtem a pénztárnál, mert nem volt elég a pénz, és ott kellett hagynom pár dolgot.

Ugyanazt csinálja, mint az apja az anyjával, csakhogy én ezt így nem szeretném.

2011. jún. 26. 22:34
 9/33 A kérdező kommentje:
Főleg ha gyerekkel megyek vásárolni és elkezd üvölteni egy túró rudiért???? Megveszem neki 100ft, de lehet, hogy már kifizetni nem tudom.
2011. jún. 26. 22:35
 10/33 A kérdező kommentje:

Én még gyesen vagyok, de a teszveszezéssel hozok a konyhára valamennyit minden hónapban.

Én ő elötte külföldön dolgoztam jól kerestem, most meg uralkodik rajtam, lehet el is fogunk válni.

2011. jún. 26. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!