Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elszakadni...

Miért nem tudok elszakadni itthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20éves vagyok.Két éve fősuli miatt elköltöztem Szegedre.Ott egy évig bírtam,úgy,hogy minden héten hazajártam.Muszáj volt hazaköltözzek,borzasztó honvágyam volt.Pedig csak 90 kmre voltam... Most átmentem egy másik fősulira,ahova bejárós vagyok.Annyira jó érzés,hogy este a szobámba,az ágyamba alszok. Barátnőm felköltözött Pestre és párszor voltam nála. Olyan 4-5 napra megyek.Felérek hozzá,felhívom anyut,hogy odaértem,de máris egy olyan fura érzés fog el,hogy olyan jó lenne otthon lenni...

Tervezem,hogy elköltözök itthonról,de szerintem első héten már rohannék haza...Szeretnék saját lábamra állni,de valamiért nem megy.Pedig Szegeden is sok barátom volt,sokat buliztam,de mégis húzott a szívem.Anyuék elváltak kiskoromba,hárman maradtunk,mert van egy bátyám is.Anyunak nincs új kapcsolata,lehet ezért is félek itt hagyni,mert akkor egyedül maradna.

A környéken nem találnék állást,ezért muszáj lesz elköltözni innen.

Ti hogy tudtatok otthonról "elszakadni"?

előre is köszönöm!


2011. jún. 24. 13:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Tetszik ez az ötlet,nagyon is!:):)

Köszönöm a jókívánságod,kívánok Neked is minden jót!:)

2011. jún. 25. 13:42
 22/22 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok én is. 25 vagyok. Szüleim beregek. Nagyon szeretem őket. Szeretem a lakó helyem. A várost. Csak olyan munka lehetőség nincs amit szeretnék. Párom nagyfaluban kapott állást. Mennék én is utána mert nagyon szeretem. De az otthon elszakadás nagyon fáj. Főleg, hogy betegek szüleim. Nem vagyok még teljesen felnőtt?
2014. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!